Dante v DMC 5 asi zkrátí sestřih, Nero bude na vrcholu sil

Také si pamatujete, když se objevil v DmC Dante s krátkými černými vlasy a hlavy fanoušků byly stejně šedé jako Danteho hlava v původní sérii? Pokud jste jedním z nich, radši chystejte barvu na vlasy.
Dante v DMC 5 asi zkrátí sestřih, Nero bude na vrcholu sil

Zdá se, že v Capcomu se nebrání myšlence, že by Dante shodil svoje dlouhé šediny a místo toho bude démonické bytosti kosit s krátkými vlasy. Těžko říct, jestli jako starší lovec démonů bude také moudřejší, klidnější a rozumnější, nebo to stále bude nafoukaný, zbrklý a nebojácný floutek, kterého všichni milujeme.


"Zatím nemůžeme o Dantem moc odhalit, ale pevně věřím, že se vám bude líbit, co se z toho nakonec vyklube," tvrdí producent Matt Walker. "Jeho vlasy jsou docela nepraktické pro ježdění na motorce, jako v té scéně z traileru. Možná bude aspoň o trošku moudřejší a udělá něco, co by mu řízení motorky trošku usnadnilo," pokračoval Walker. 


Redesignu se nevyhnul ani Nero, kterého chce prý studio ukázat na vrcholu sil. "Chtěl jsem, aby Nero vypadal jako sportovní hvězda na svém životním maximu. V tom nejlepším věku. Jako někdo, kdo se může postavit jakékoliv výzvě," komentuje Nerovu proměnu jeden ze zakladatelů série, Hideaki Itsuno.

Krom změny kadeřnického salonu si Nero prošel také několika dalšími změnami. Provětral i svůj šatník a hlavně vyměnil svoji démonickou ruku Devil Bringer za mechanickou pomůcku od Nico, která se příhodně jmenuje Devil Breaker.

"Jeho ruku jsme vyměnili kvůli hratelnosti i příběhu. Víc budete moci vidět už brzy na Gamescomu," říká Walker k Nerově nové ruce. 

"Rozumím tomu, že pohledy lidí na jednotlivě věci se mohou různit a jsem opravdu vděčný za to, že naši fanoušci přijali ten náš s takovým nadšením. Můj cíl je, aby tohle nadšení vydrželo mě i fanouškům a abych na tom měl svůj podíl. Chtěl bych, aby ta atmosféra zůstala takhle pozitivní a chápavá,"  pochvaloval si Walker přístup fanoušků.

devil_may_cry_5_e3_2018-10.jpg

"Pokud jste snad Nera v traileru nepoznali, nebo se vám na něm něco nelíbí, doufám že se nám podaří se shodnout alespoň na tom, co máme společné. Že milujeme hry a nemůžeme se dočkat Devil May Cry 5," uzavřel svůj komentář.

Jak se vám líbí změny ve vzhledu hlavních postav? A dokážete si představit věhlasného bijce démonů bez jeho slavné šedé kštice? 


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry ze začátku tisíciletí. Zahrajte si Call of Duty, Mafii a další legendy

Hry ze začátku tisíciletí. Zahrajte si Call of Dut…

Období po roce 2000 bylo výborné pro nadšence do her. Vznikla celá řada ikonických her, které definovaly, jak hry vypadají v dnešní době.

15.  1.  2022 | |23 N/A
Martin Nahodil
Téma
Wordle vás naučí hrát si se slovy. Teď už i česky!

Wordle vás naučí hrát si se slovy. Teď už i česky!

Na sociálních sítích se v posledních měsících rozjel trend s menší hrou Wordle, která stále nabírá na popularitě. Přidáte se?

17.  1.  2022 | |6 N/A
Martin Nahodil
Logické
Největší videoherní obchod historie! Microsoft kupuje Activision Blizzard za 68,7 mld. dolarů

Největší videoherní obchod historie! Microsoft kup…

Tak tohle asi nikdo nečekal… Call of Duty, Diablo, Warcraft nebo Candy Crash Saga budou brzy patřit Microsoftu

18.  1.  2022 | |44 N/A
Lukáš Václavík
Activision BlizzardMicrosoft
Hry zadarmo, nebo se slevou: zpětná kompatibilita na Xboxu a Relicta zdarma

Hry zadarmo, nebo se slevou: zpětná kompatibilita …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  1.  2022 | |1 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutratit za to ani korunu

Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutra…

Za kvalitní hry nemusíte utratit ani korunu. Máme pro vás tipy na nejzajímavější hry zdarma, které přitom snesou srovnání s draze placenými tituly a v mnohém je i překonávají. Hry žijí z drobných nákupů přímo ve hře, ale ani za ně utrácet nemusíte.

16.  1.  2022 | |108 N/A
Michal MaliarovMartin NahodilVojtěch Matušinský
TémaFree-to-play
Hry zadarmo, nebo se slevou: akce na exkluzivity pro PS5 a Galactic Civilizations III zdarma

Hry zadarmo, nebo se slevou: akce na exkluzivity p…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

14.  1.  2022 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
Humble Bundle zase mění předplatné. Za 250 Kč měsíčně získáte až deset her pro PC

Humble Bundle zase mění předplatné. Za 250 Kč měsí…

Více než sto her ročně za cenu ani ne dvou AAA titulů…

13.  1.  2022 | |11 N/A
Lukáš Václavík
Humble Bundle
Vybrali jsme nejlepší mobilní hry, které si teď můžete zahrát. Většina je zdarma

Vybrali jsme nejlepší mobilní hry, které si teď mů…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

24.  1.  2022 | |8 N/A
Ladislav Novák
TémaMobily