Danteho genitálie v DMC5 nebudou mít vlastní fyziku, informace byla smyšlená

Fyzika koňských varlat v Red Dead Redemption 2 očividně zanechává v srdcích některých hráčů místo, které by po dohrání westernu rádi zaplnili, a tak hledají, kde najít podobně propracované zaměření na intimní partie.
Danteho genitálie v DMC5 nebudou mít vlastní fyziku, informace byla smyšlená

Po Twitteru se začal šířit GIF obrázek, který měl znázorňovat, jak je udělaná fyzika Danteho rozkroku v Devil May Cry 5. Autor tweetu tvrdí, že Danteho choulostivá místa mají vlastní fyziku a reagují na jeho pohyb, což "dokazuje" videem, na kterém vidíme při Danteho pohybu jemný pohyb vypadající, jako kdyby byl uvnitř kalhot. Jak se ale ukázalo, informace o tom, že jde o fyziku přirození hlavního hrdiny je zcela smyšlená.

Video vskutku sice ukazuje jisté "poskočení" při Denteho pohybu, ale rozhodně se nejedná o virtuální zpracování Danteho obřího přirození, jak si zřejmě někteří přáli. Jde pouze o zakřivení obrazu kalhot po záblesku energie a nic víc. Pokud ale nejste jedním z těch, kteří právě na rozkrok hledí ve hře nejvíce, můžete se na Devil May Cry 5 těšit i tak.

Hra vychází už 8. března na PC, Xbox One a PS4 a už na začátku února můžete stahovat také demoverzi démonobijecké akce od Capcomu.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 7 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a Stranger Things 3 zdarma

Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

26.  6.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na multiplayerovky

Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

3.  7.  2020 | | 2 N/A
Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na vydání remaku

Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na …

Mafia není nejobtížnější hrou všech dob, přesto ale obsahuje některé složitější momenty. Proto jsme pro vás připravili podrobný návod, pomocí kterého hru dohraje každý. Navrch jsme přidali několik desítek dobrých rad pro pohodový život každého správného mafiána. Neváhejte a přesuňte se s námi do třicátých let minulého století!

4.  7.  2020 | | 47 N/A