Dark Envy je nové nelineární izometrické RPG pro PC a konzole

Nebaví vás moderní akční RPG hry? Pak zajisté oceníte návrat ke kořenům v Dark Envy.

Kvalitních izometrických RPG ze staré školy není nikdy dost a Dark Envy slibuje temný příběh a hratelnost inspirovanou kultovními tituly jako Divinity, XCOM či původní Dragon Age. Lidské impérium se snaží bojovat proti povstávajícímu starému řádu. Je to magie proti technologiím a žádná ze stran není ta správná.

Příběh se bude točit kolem sourozenců Kaely a Kirose, kteří chtějí opravit starou vesmírnou loď svých rodičů a vyrazit na cestu napříč tímto nehostinným světem. Aby se tak ale stalo, musí se naučit bojovat, spolupracovat a upevňovat vztahy s dalšími přáteli. 

Titul se bude v mnohém opírat o atmosféru a nelineární tahový boj. Vaše rozhodnutí budou důležitá, jelikož formují a mění svět kolem vás. Nejde navíc o RPG hru jen tak pro nic za nic.  Těšit se můžete na 15 unikátních hratelných tříd, neustále se měnící questy a výzvy a možnost hrát sólo i v kooperaci. Jako bonus je tu pak režim Player vs World, kde hráč č. 2 na sebe bere roli finálního bosse, se kterým se musí vypořádat hráč č. 1. 

Titul se chystá na PC, PS4 a Xbox One v závěru letošního roku. Více informací již brzy.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole