Dark Envy je nové nelineární izometrické RPG pro PC a konzole

Nebaví vás moderní akční RPG hry? Pak zajisté oceníte návrat ke kořenům v Dark Envy.

Kvalitních izometrických RPG ze staré školy není nikdy dost a Dark Envy slibuje temný příběh a hratelnost inspirovanou kultovními tituly jako Divinity, XCOM či původní Dragon Age. Lidské impérium se snaží bojovat proti povstávajícímu starému řádu. Je to magie proti technologiím a žádná ze stran není ta správná.

Příběh se bude točit kolem sourozenců Kaely a Kirose, kteří chtějí opravit starou vesmírnou loď svých rodičů a vyrazit na cestu napříč tímto nehostinným světem. Aby se tak ale stalo, musí se naučit bojovat, spolupracovat a upevňovat vztahy s dalšími přáteli. 

Titul se bude v mnohém opírat o atmosféru a nelineární tahový boj. Vaše rozhodnutí budou důležitá, jelikož formují a mění svět kolem vás. Nejde navíc o RPG hru jen tak pro nic za nic.  Těšit se můžete na 15 unikátních hratelných tříd, neustále se měnící questy a výzvy a možnost hrát sólo i v kooperaci. Jako bonus je tu pak režim Player vs World, kde hráč č. 2 na sebe bere roli finálního bosse, se kterým se musí vypořádat hráč č. 1. 

Titul se chystá na PC, PS4 a Xbox One v závěru letošního roku. Více informací již brzy.

Nejnovější komentáře