Dark Sector: Další scifi akce od Digital Extremes!

Vývojářský tým Digital Extremes, kromě již finišujících prací na svém slibně vypadajícím titulu Pariah, vypustil informace o dalším nadějného projektu jménem Dark Sector.

O Dark Sectoru jsme vás informovali již před pěti (!) lety. Hra však dosud ještě nenašla vydavatele, a tak je známo jen minimum informací. Pojďme si ale přes to ve stručnosti říct, o co v ní půjde.

Příběh se odehrává kdesi v hlubinách vesmíru, v blíže nespecifikovaném solárním systému. Hlavní postavou je tajný agent disponující mnohými schopnostmi, na nichž ostatně Dark Sector chce stavět. Ústřední náplní překvapivě nebudou ani tak boje, pravda dojde i na ně, ale spíše nabourávání různých počítačových systémů. Díky hrdinovým nadpřirozeným schopnostem a implantátům, jež mu byly vpraveny do těla, bude hráči dána možnost manipulovat s časem i prostorem, což bude v boji s nepřítelem nesporná výhoda. Dark Sector by měl využívat nové next-gen grafické technologie, o níž si zatím nemůžeme udělat pořádný obrázek, do světa byl totiž vpuštěn pouhý jeden obrázek.

Doufejme, že se Digital Extremes již brzy podaří dokončit plánovanou betaverzi, kterou by rádi předvedli potencionálnímu vydavateli. O dalším vývoji ohledně Dark Sector budeme samozřejmě informovat.

Zdroj: Vlastní


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |16 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce