Darksiders Genesis je nová diablovka, co nás vezme na začátek příběhu

Darksiders se nám rozrůstá do dalších žánrů.

Už pár dnů se šušká, že se dočkáme něčeho nového z univerza Darksiders a nyní to vypadá, že víme o co jde. Po letmém úniku Amazonu máme venku obrázky, trailer a celý popis nové hry univerza. Darksiders Genesis bude spin-offem hlavní značky ve stylu Diabla a příběhově půjde o prequel.

Vžijeme se do role nového jezdce Strife, nebo také Svára, který spolu s bratrem Válkou dostane za úkol pochytat a "uklidit" démony a monstra, jež kutí pikle se samotným Luciferem. Příběhově se tedy ponoříme do dávných dob, ještě před začátek samotné herní série, a do událostí, o kterých jsme zatím slyšeli jen letmo.

Těšit bychom se měli na tradiční diablovku se spoustou akce a lootu, což rozhodně zní skvěle. Teď jen, aby si série zachovala své osobité kouzlo. Všechny tyto informace zatím jen nahlodávají internet a hra se pravděpodobně představí naplno na výstavě E3, kde snad dorazí i platformy a datum vydání.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, kusů je extrémně málo

Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, ku…

Chcete svou konzoli s příchutí kultovní PS2? Pak si pospěšte.

5.  1.  2021 | |1 N/A
Daniel Pánek
PlayStation 5Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Vše nejlevnější do nového roku

Hry zadarmo nebo se slevou: Vše nejlevnější do nov…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

1.  1.  2021 | |6 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
10 největších zklamání odcházející generace aneb co se opravdu nepovedlo

10 největších zklamání odcházející generace aneb c…

Odcházející generace nejen herních konzolí, ale i her, nás v mnoha věcech potěšila, ale i v mnohých zklamala. Vybrali jsme největší zklamání posledních let.

2.  1.  2021 | |6 N/A
Vojtěch Matušinský
Téma