Darksiders Genesis je nová diablovka, co nás vezme na začátek příběhu

Darksiders se nám rozrůstá do dalších žánrů.

Už pár dnů se šušká, že se dočkáme něčeho nového z univerza Darksiders a nyní to vypadá, že víme o co jde. Po letmém úniku Amazonu máme venku obrázky, trailer a celý popis nové hry univerza. Darksiders Genesis bude spin-offem hlavní značky ve stylu Diabla a příběhově půjde o prequel.

Vžijeme se do role nového jezdce Strife, nebo také Svára, který spolu s bratrem Válkou dostane za úkol pochytat a "uklidit" démony a monstra, jež kutí pikle se samotným Luciferem. Příběhově se tedy ponoříme do dávných dob, ještě před začátek samotné herní série, a do událostí, o kterých jsme zatím slyšeli jen letmo.

Těšit bychom se měli na tradiční diablovku se spoustou akce a lootu, což rozhodně zní skvěle. Teď jen, aby si série zachovala své osobité kouzlo. Všechny tyto informace zatím jen nahlodávají internet a hra se pravděpodobně představí naplno na výstavě E3, kde snad dorazí i platformy a datum vydání.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: balíček adventur a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balíček adventur a Wat…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

10.  7.  2020 |
Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na vydání remaku

Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na …

Mafia není nejobtížnější hrou všech dob, přesto ale obsahuje některé složitější momenty. Proto jsme pro vás připravili podrobný návod, pomocí kterého hru dohraje každý. Navrch jsme přidali několik desítek dobrých rad pro pohodový život každého správného mafiána. Neváhejte a přesuňte se s námi do třicátých let minulého století!

4.  7.  2020 | | 47 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na multiplayerovky

Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

3.  7.  2020 | | 2 N/A
Minecraft jako deskovka funguje, ztrácí ale kreativitu PC verze | Recenze

Minecraft jako deskovka funguje, ztrácí ale kreati…

Minecraft: Builders & Biomes vás přivede do kostičkovaného světa, ve kterém těžíte suroviny, stavíte budovy a bojujete s moby. Jedná se přitom o poměrně jednoduchou hru, potěší tak méně zkušené a začínající hráče.

10.  7.  2020 |
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A