Darsana - zajímavé RPG zdarma

Darsana je zajímavý projekt ruských vývojářů ze stejnojmenného týmu. Jde o kombinaci FPS a RPG stojící na enginu DarkPlaces, která překvapí hlavně cenou. Je totiž zcela zdarma.

Hra nabídne fantasy prostředí, jehož hlavní „chloubou“ bude slušné množství nemrtvých. Ti budou hlavním hráčovým nepřítelem, na jehož likvidaci budeme mít k dispozici bohatý zbraňový arzenál. Slíbeny jsou boje na blízko (meče) i na dálku (starý dobrý luk se šípy) a ke slovu se dostane také magie. Zajímavě vypadá multiplayer, který podporuje hru 5 až 30 hráčů na jednom serveru. Mezi herními mody potom můžeme najít staré klasiky (deadmatch), ale i horké novinky. V jednom z modu bude kupříkladu hráčovým úkolem zabít nepřítelova boha, v jiném zase bránit hrad (či případně na něj útočit – záleží na rozdělení rolí).

Zdroj: Homepage


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |