Datadisk Call of Duty: United Offensive na nových obrázcích

Mnohými oceněný titul Call of Duty se na podzim letošního roku dočká prvního datadisku s podtitulem United Offensive. Přídavek nás opět zavede na významná evropská bojiště druhé světové války. Kampaně budou tři - britská, ruská (největší tanková bitva konfliktu u Kursku) a americká. Překvapivě však za datadiskem nestojí tvůrce Call of Duty, studio Infinity Ward, ale firma Grey Matter Studios, která má na svědomí například Return to Castle Wolfenstein. Dnes si můžete prohlédnout novou kolekci šesti obrázků, které vám tímto přinášíme prostřednictvím našich stránek.

   

   

Související informace (Call of Duty: United Offensive):
Homepage hry: http://www.callofduty.com/
Výrobce hry: Grey Matter Studios
Vydavatel hry: Activision
Vydavatel v ČR: Cenega
Předpokládané datum vydání: podzim 2004

Zdroj: Worthplaying

Diskuze (3) Další článek: Morrowind CZ opět na skladě

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , ,




Aktuality

31. března | Diablo IV vyjde 6. června i v balení s konzolí Xbox Series X. Nejedná se ale o speciální edici konzole, o které se dříve spekulovalo. 
30. března | Live a Live, které původně vyšlo na SNES a následně v předělané podobě na Nintendo Switch, se 27. dubna chystá na PlayStation 4, PlayStation 5 a PC. Už nyní si můžete vyzkoušet demo. 
30. března | Xboxové ovladače z řady Elite Series 2 vyjdou v nových barvách. Modrou a červenou variantu modifikovatelného ovladače si můžete předobjednat s cenovkou 3379 Kč. 

Dubnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Jak AI mění svět

Megatest 15 procesorů

Velké srovnání IPTV

Nejlepší základní desky pro PC