Datadisk k XIII Century

Všichni virtuální milovníci strategií si nemají nač stěžovat, protože jejich oblíbený žánr patří již několik let k tomu nejkvalitnějšímu, co může herní scéna nabídnout. Kromě zbrus nových kousků se vývojáři snaží vytvořit i datadisky k těm stávajícím. Jedné expanze se dočká i titul XIII Century, což je mix 3D RTS a globální strategie ve stylu oblíbené stolní hry RISK.

Děj se odehrává v období středověku. Tahle doba však byla velmi tvrdá, takže kdo nebyl nahoře potravního řetězce jako by ani neexistoval. Právě proto se musíte stát vládcem celého širého regionu. Jenže lidí s takovými ambicemi je k vaší smůle víc, tím pádem si užijete spoustu krvavých bitev. Na výběr dostanete několik evropských národů včetně Angličanů, Francouzů, Rusů nebo Španělů. Kampaň nabízí solidní počet misí, kde nejenže budete své jednotky posílat na nepřátelská postavení, ale čas od času se k razantnímu kroku rozhodne i sám protivník. Na bojišti se proti sobě mohou postavit armády čítající až 32 000 vojáků, slovo velkolepé použité o několik řádků výše tak získává zcela nový rozměr.

Nicméně každý člen vašeho pluku něco stojí, proto je třeba hlídat si ekonomickou situaci. Jakmile nebudete mít peníze, dostanete se do pěkné bryndy. Velkým problémem by se pro někoho mohlo stát i složení armády. Každá jednotka je účinná proti určité skupině nepřátel a když se vám to nepovede správně seskupit, nepomůže vám ani svěcená voda. Za zmínku stojí povedené grafické zpracování, které vám přinášíme na přiložených screenech.

 

XIIICentury_Exp_026.jpg XIIICentury_Exp_027.jpg
XIIICentury_Exp_028.jpg XIIICentury_Exp_029.jpg

 

Zdroj: Worthpalying

 

Dostupné pro: PC
Žánr: Strategie | Mix RTS a globální strategie
Výrobce: Unicorn Games Studio | Webové stránky hry

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |16 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce