Datadisk k Tiberian Sun

Přídavné mise + nové jednotky k poslednímu dílu nejslavnější řady realtimových strategií

Westwood již nějakou dobu pracuje na expansion packu k zatím poslednímu dílu strategické série Command & Conquer: Tiberian Sun. Pod názem Firestorm by se měl objevit na trhu během příštího roku. Příběh navazuje na konec posledního dílu a budou v něm samozřejmě pokračovat nesmiřitelné boje mezi tradičními nepřáteli, kterými jsou Global Defense Initiative (GDI) a Brotherhood of NOD. Po Kaneově smrti se NOD roztříštil do menších skupinek. Generálovi Slavicovi se však podaří aktivovat počítačovou osobnost jménem Cabal, která brzy zmobilizuje všechny zbylé síly NODu a vytvoří tak znovu hrozbu pro GDI. Nová válka se rozhoří s nemenší silou a od té poslední se liší hlavně tím, že v jejím pozadí hraje důležitou úlohu jakýsi tajemný mimozemský artefakt Tacitus.

Nové mise, nové jednotky, nové užitečné vynálezy – to je přesně to, na co všichni příznivci C&C čekají a dočkají se. O některých přidaných novinkách se můžete dočíst na oficiální stránce Westwoodu speciálně vytvořené pro tenhle datadisk. Vydání je plánováno na březen příštího roku a počítejte s tím, že pro zábavu s datadiskem budete potřebovat mít naistalovaný původní Tiberian Sun

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |19 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |6 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Steamu a Black Friday

Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Stea…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  11.  2020 | |1 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce