Datadisk k Tiberian Sun

Přídavné mise + nové jednotky k poslednímu dílu nejslavnější řady realtimových strategií

Westwood již nějakou dobu pracuje na expansion packu k zatím poslednímu dílu strategické série Command & Conquer: Tiberian Sun. Pod názem Firestorm by se měl objevit na trhu během příštího roku. Příběh navazuje na konec posledního dílu a budou v něm samozřejmě pokračovat nesmiřitelné boje mezi tradičními nepřáteli, kterými jsou Global Defense Initiative (GDI) a Brotherhood of NOD. Po Kaneově smrti se NOD roztříštil do menších skupinek. Generálovi Slavicovi se však podaří aktivovat počítačovou osobnost jménem Cabal, která brzy zmobilizuje všechny zbylé síly NODu a vytvoří tak znovu hrozbu pro GDI. Nová válka se rozhoří s nemenší silou a od té poslední se liší hlavně tím, že v jejím pozadí hraje důležitou úlohu jakýsi tajemný mimozemský artefakt Tacitus.

Nové mise, nové jednotky, nové užitečné vynálezy – to je přesně to, na co všichni příznivci C&C čekají a dočkají se. O některých přidaných novinkách se můžete dočíst na oficiální stránce Westwoodu speciálně vytvořené pro tenhle datadisk. Vydání je plánováno na březen příštího roku a počítejte s tím, že pro zábavu s datadiskem budete potřebovat mít naistalovaný původní Tiberian Sun

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých nikdo nic nečekal

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých ni…

Od následujících her si hráči příliš neslibovali, přesto všechny dokázaly překvapit.

12.  1.  2021 | |10 N/A
Ladislav Novák
Téma
Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Crying Suns zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Cryin…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

8.  1.  2021 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce