Datadisk pro Ghost Recon

Tom Clancy´s Ghost Recon byla úspěšná taktická 3D akční střílečka ve stylu Rainbow Six či Delta Force. Společnost Red Storm chystá pro všechny vojensky založené herním fandy další pamlsek v podobě datadisku pro tuto hru, který se bude pyšnit zejména originálním bojovým prostředím severní Afriky, ale i dalšími, neméně zajímavými novinkami.
Datadisk pro Ghost Recon
Tom Clancy´s Ghost Recon byla úspěšná taktická 3D akční střílečka ve stylu Rainbow Six či Delta Force. Společnost Red Storm chystá pro všechny vojensky založené herním fandy další pamlsek v podobě datadisku pro tuto hru, který se bude pyšnit zejména originálním bojovým prostředím severní Afriky, ale i dalšími, neméně zajímavými novinkami.

V Ghost Reconu jste se stali velitelem elitní jednotky vojáků, kteří plnili odkudsi "shora" zadávané příkazy, situované zejména do Ruska. Taktické, promyšlené lánování, tiché a úsporné akce, ale často také pořádna dávka adrenalinu - to jsou rysy, které by mohly Ghost Recon v zásadě docela dobře charakterizovat. A vlastně kteroukoliv hru založenou na dílech slavného Toma Clancyho.

Koncem minulého roku oznámil UbiSoft, vydavatel Ghost Reconu, že se chystá pokračování, které se bude tentokrát odehrávat v daleké a exotické severní Africe - "duchové" se tentokrát zapojí do nelítostných bojů mezi Eritreou a Etiopíí. Někteří z vás, ti co trochu častěji sledují denní tisk nebo alespoň televizní zprávy, si možná vzpomenou, že jakýsi takovýto konflikt zde před několika málo lety skutečně byl, takže tenhle datadisk v sobě bude mít i pořádný kus realismu. Prozatím stále nemá žádný oficiální název - říká se mu prostě Tom Clancy’s Ghost Recon Mission Pack, oficiální název by však měl být oznámen v nejbližší době.

Datadisk pro Ghost ReconDatadisk pro Ghost Recon

Co vše přinese nového? Předně je to již zmíněné nové prostředí, které bude jeho alfou a omegou. Přeci jen boj se liší zejména tím, kde je veden, a toto se zde oproti původní hře zásadně mění. Daly by se také očekávat nějaké ty nové zbraně, ovšem v jednom z rozhovorů se oficiální tvůrci vyjádřili, že "datadisk se bude zaměřovat zejména na nové možnosti týkající se hratelnosti než na nové zbraně". Také počet vozidel zůstane stejný nebo alespoň podobný jako v původním GH, avšak změní se jejich funkčnost - směrem k věší destruktivnosti. Mezi nové modely nepřátel, které potkáme budou patřit zejména různé druhy Eritrejských vojáků, a další. Celkem by se zde mělo objevit osm zbrusu nových singleplayerových map a o něco více multiplayerových. Nabízejí se tak i některé nové multiplayerové módy, o nichž však nebyly zatím poskytnuty žádné bližší informace.

Mise budou stejně různorodé jako v GH, například ta první se odehrává v noci na pláži nedaleko města Massawa. Pláž je potřeba "vyčistit", probít se podél útesů a poté odstranit "překážející" komunikační základnu, která je umístěna kdesi nad pláží. Jistěže to nebude jednoduché, ale jste Duchové, pro vás jsou přeci jednoduché mise úplně zbytečné!

Jelikož je k dispozici do dnešní doby pouze jeden (ano, čtete správně, JEDEN!) jediný screenshot, ten druhý (zelenější), který vidíte tady na stránce je z původního Ghost Reconu.

Vydání datadisku se plánuje na březen tohoto roku.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

15.  7.  2018 | | 4 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 5 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A
Nové obrázky ze závodů F1 2018 vás vezmou do víru dění

Nové obrázky ze závodů F1 2018 vás vez…

Další závody formulí od Codemasters se blíží a tvůrci nám uvolnili čerstvou várku obrázků.

3.  7.  2018 |