Datadisk pro Ghost Recon

Tom Clancy´s Ghost Recon byla úspěšná taktická 3D akční střílečka ve stylu Rainbow Six či Delta Force. Společnost Red Storm chystá pro všechny vojensky založené herním fandy další pamlsek v podobě datadisku pro tuto hru, který se bude pyšnit zejména originálním bojovým prostředím severní Afriky, ale i dalšími, neméně zajímavými novinkami.
Datadisk pro Ghost Recon
Tom Clancy´s Ghost Recon byla úspěšná taktická 3D akční střílečka ve stylu Rainbow Six či Delta Force. Společnost Red Storm chystá pro všechny vojensky založené herním fandy další pamlsek v podobě datadisku pro tuto hru, který se bude pyšnit zejména originálním bojovým prostředím severní Afriky, ale i dalšími, neméně zajímavými novinkami.

V Ghost Reconu jste se stali velitelem elitní jednotky vojáků, kteří plnili odkudsi "shora" zadávané příkazy, situované zejména do Ruska. Taktické, promyšlené lánování, tiché a úsporné akce, ale často také pořádna dávka adrenalinu - to jsou rysy, které by mohly Ghost Recon v zásadě docela dobře charakterizovat. A vlastně kteroukoliv hru založenou na dílech slavného Toma Clancyho.

Koncem minulého roku oznámil UbiSoft, vydavatel Ghost Reconu, že se chystá pokračování, které se bude tentokrát odehrávat v daleké a exotické severní Africe - "duchové" se tentokrát zapojí do nelítostných bojů mezi Eritreou a Etiopíí. Někteří z vás, ti co trochu častěji sledují denní tisk nebo alespoň televizní zprávy, si možná vzpomenou, že jakýsi takovýto konflikt zde před několika málo lety skutečně byl, takže tenhle datadisk v sobě bude mít i pořádný kus realismu. Prozatím stále nemá žádný oficiální název - říká se mu prostě Tom Clancy’s Ghost Recon Mission Pack, oficiální název by však měl být oznámen v nejbližší době.

Datadisk pro Ghost ReconDatadisk pro Ghost Recon

Co vše přinese nového? Předně je to již zmíněné nové prostředí, které bude jeho alfou a omegou. Přeci jen boj se liší zejména tím, kde je veden, a toto se zde oproti původní hře zásadně mění. Daly by se také očekávat nějaké ty nové zbraně, ovšem v jednom z rozhovorů se oficiální tvůrci vyjádřili, že "datadisk se bude zaměřovat zejména na nové možnosti týkající se hratelnosti než na nové zbraně". Také počet vozidel zůstane stejný nebo alespoň podobný jako v původním GH, avšak změní se jejich funkčnost - směrem k věší destruktivnosti. Mezi nové modely nepřátel, které potkáme budou patřit zejména různé druhy Eritrejských vojáků, a další. Celkem by se zde mělo objevit osm zbrusu nových singleplayerových map a o něco více multiplayerových. Nabízejí se tak i některé nové multiplayerové módy, o nichž však nebyly zatím poskytnuty žádné bližší informace.

Mise budou stejně různorodé jako v GH, například ta první se odehrává v noci na pláži nedaleko města Massawa. Pláž je potřeba "vyčistit", probít se podél útesů a poté odstranit "překážející" komunikační základnu, která je umístěna kdesi nad pláží. Jistěže to nebude jednoduché, ale jste Duchové, pro vás jsou přeci jednoduché mise úplně zbytečné!

Jelikož je k dispozici do dnešní doby pouze jeden (ano, čtete správně, JEDEN!) jediný screenshot, ten druhý (zelenější), který vidíte tady na stránce je z původního Ghost Reconu.

Vydání datadisku se plánuje na březen tohoto roku.

Nejnovější komentáře

Jízdní řády Bileto

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Foto režim Spider-Mana je úžasný. Podívejte se, co tvoří hráči ze světa

Foto režim Spider-Mana je úžasný. Podí…

Nejen, že je nový Spider-Man pro PS4 skvělou adaptací komiksu. Ještě přináší i boží foto režim.

13.  9.  2018 | | 8 N/A
Marvel

Marvel's Spider-Man: nejlepší pavouk, …

Spider-Man je ukázkovou herní prací hned z několika ohledů. Ale ten New York je prostě špica!

6.  9.  2018 |
Žádost o ruku ve Spider-Manovi neklapla, pár se rozešel před vydáním

Žádost o ruku ve Spider-Manovi neklapl…

Fanoušek poprosil Insomniac o možnost požádat přítelkyni o ruku velmi originálním způsobem. Vývojář vyhověl a nevědomky vytvořil jeden z nejsmutnějších easter eggů.

12.  9.  2018 | | 3 N/A
Rozhovor: Bohemia Interactive o DayZ, novinkách a budoucnosti hry

Rozhovor: Bohemia Interactive o DayZ, …

DayZ je ve vývoji už opravdu dlouho. Naštěstí se na něm stále pracuje a jak nás vývojáři z Bohemia Interactive na Gamescomu ujistili, mají hodně plánů, co se hrou chtějí dělat.

7.  9.  2018 | | 8 N/A
F1 2018: věrohodné pálení pneumatik (recenze)

F1 2018: věrohodné pálení pneumatik (r…

Codemasters jsou mistři závodních her a letošní ročník formulí patří k tomu nejlepšímu. Skoro.

16.  9.  2018 | | 3 N/A