Datadisk pro Ghost Recon

Tom Clancy´s Ghost Recon byla úspěšná taktická 3D akční střílečka ve stylu Rainbow Six či Delta Force. Společnost Red Storm chystá pro všechny vojensky založené herním fandy další pamlsek v podobě datadisku pro tuto hru, který se bude pyšnit zejména originálním bojovým prostředím severní Afriky, ale i dalšími, neméně zajímavými novinkami.
Datadisk pro Ghost Recon
Tom Clancy´s Ghost Recon byla úspěšná taktická 3D akční střílečka ve stylu Rainbow Six či Delta Force. Společnost Red Storm chystá pro všechny vojensky založené herním fandy další pamlsek v podobě datadisku pro tuto hru, který se bude pyšnit zejména originálním bojovým prostředím severní Afriky, ale i dalšími, neméně zajímavými novinkami.

V Ghost Reconu jste se stali velitelem elitní jednotky vojáků, kteří plnili odkudsi "shora" zadávané příkazy, situované zejména do Ruska. Taktické, promyšlené lánování, tiché a úsporné akce, ale často také pořádna dávka adrenalinu - to jsou rysy, které by mohly Ghost Recon v zásadě docela dobře charakterizovat. A vlastně kteroukoliv hru založenou na dílech slavného Toma Clancyho.

Koncem minulého roku oznámil UbiSoft, vydavatel Ghost Reconu, že se chystá pokračování, které se bude tentokrát odehrávat v daleké a exotické severní Africe - "duchové" se tentokrát zapojí do nelítostných bojů mezi Eritreou a Etiopíí. Někteří z vás, ti co trochu častěji sledují denní tisk nebo alespoň televizní zprávy, si možná vzpomenou, že jakýsi takovýto konflikt zde před několika málo lety skutečně byl, takže tenhle datadisk v sobě bude mít i pořádný kus realismu. Prozatím stále nemá žádný oficiální název - říká se mu prostě Tom Clancy’s Ghost Recon Mission Pack, oficiální název by však měl být oznámen v nejbližší době.

Datadisk pro Ghost ReconDatadisk pro Ghost Recon

Co vše přinese nového? Předně je to již zmíněné nové prostředí, které bude jeho alfou a omegou. Přeci jen boj se liší zejména tím, kde je veden, a toto se zde oproti původní hře zásadně mění. Daly by se také očekávat nějaké ty nové zbraně, ovšem v jednom z rozhovorů se oficiální tvůrci vyjádřili, že "datadisk se bude zaměřovat zejména na nové možnosti týkající se hratelnosti než na nové zbraně". Také počet vozidel zůstane stejný nebo alespoň podobný jako v původním GH, avšak změní se jejich funkčnost - směrem k věší destruktivnosti. Mezi nové modely nepřátel, které potkáme budou patřit zejména různé druhy Eritrejských vojáků, a další. Celkem by se zde mělo objevit osm zbrusu nových singleplayerových map a o něco více multiplayerových. Nabízejí se tak i některé nové multiplayerové módy, o nichž však nebyly zatím poskytnuty žádné bližší informace.

Mise budou stejně různorodé jako v GH, například ta první se odehrává v noci na pláži nedaleko města Massawa. Pláž je potřeba "vyčistit", probít se podél útesů a poté odstranit "překážející" komunikační základnu, která je umístěna kdesi nad pláží. Jistěže to nebude jednoduché, ale jste Duchové, pro vás jsou přeci jednoduché mise úplně zbytečné!

Jelikož je k dispozici do dnešní doby pouze jeden (ano, čtete správně, JEDEN!) jediný screenshot, ten druhý (zelenější), který vidíte tady na stránce je z původního Ghost Reconu.

Vydání datadisku se plánuje na březen tohoto roku.

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Grand Theft Auto 6: co čekat od dalšího hitu Rockstaru?

Grand Theft Auto 6: co čekat od dalšíh…

GTA V je jistě stále celkem cool záležitost, poločas rozpadu se ovšem přiblížil a spolu s ním i myšlenky na nástupce v podobě GTA VI. Jaké bude?

9.  5.  2018 | | 6 N/A
Hráči kouzlí s fotorežimem v God of War, výsledkem jsou nádherné obrázky

Hráči kouzlí s fotorežimem v God of Wa…

God of War je jednou z nejlépe vypadajících her současnosti a fotorežim je toho jasným důkazem.

16.  5.  2018 | | 2 N/A
Když jsou hry umění: nádherné obrázky, které by se klidně daly vystavit v galerii

Když jsou hry umění: nádherné obrázky,…

Hry jsou uměním a díky moderních nástrojům můžeme tvořit nádherné pohlednice z našich výprav. Pojďme se podívat na ty nejlepší z posledních let.

7.  5.  2018 | | 1 N/A
Herní agenda: co si zahrát v květnu?

Herní agenda: co si zahrát v květnu?

Pomalými krůčky se k nám dostává léto a s ním i období sucha. Květnový line-up tomu ale rozhodně neodpovídá.

11.  5.  2018 |
LEGENDY: Gangsterské herní šílenství se zrodilo ze zkratky GTA

LEGENDY: Gangsterské herní šílenství s…

Slavná série Grand Theft Auto nastartovala žánr, kterému se dnes zjednodušeně říká gangsterky. Od svého zrodu jako chyba v kódu se dostala až na výsluní herního průmyslu.

9.  5.  2018 |
Call of Duty: Black Ops 4 je novým dílem série, co boří zažité standardy

Call of Duty: Black Ops 4 je novým díl…

Prvotní představení máme za sebou, teď přišel čas na nášup videí a obrázků z očekávané akce.

18.  5.  2018 | | 8 N/A
Thanos míří do akce Fortnite díky speciálnímu, časově omezenému eventu

Thanos míří do akce Fortnite díky spec…

Nejpopulárnější světový film zavítá do nejpopulárnější videohry.

8.  5.  2018 |
Walmart zešílel: odhalil Splinter Cell, Rage 2, Borderlands 3 a řadu dalších

Walmart zešílel: odhalil Splinter Cell…

Úniky se občas stávají, obchodní řetězec Walmart to ale tentokrát opravdu slušně skonil.

9.  5.  2018 | | 3 N/A