Day of Defeat: Source - informace o očekávané modifikaci

Ti pozornější z vás si jistě všimli včerejší novinky o zahájení betatestu očekávané multiplayerové modifikace Day of Defeat Source. Nyní vám přinášíme menší prohloubení informací. Stejně jako v Counter-Strike se setkáme se starými mapami v novém grafickém kabátku a navíc s podporou fyzikálního enginu Havok 2, který se staral o realistický pohyb předmětů například v Half-Life 2. Můžeme proto očekávat podobný posun v hratelnosti jako v případě CS Source.
Jak již bylo řečeno; hra v těchto dnech vstupuje do fáze betatestování a až bude připravena, bude ke stažení přes Steam. Pokud jde o placení, vše nasvědčuje tomu, že ti, co si koupili Gold, nebo Silver, verzi Half-Life 2 nebo některou ze Sběratelských edic, nebudou muset za Day of Defeat platit. Ostatní si budou muset pravděpodobně sáhnout do peněženky. V průběhu testování se jistě objeví nové zprávy a my vás budeme o nich co nejdříve informovat.

Zdroj: Worthplaying

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole