Daymare: 1998 je survival horor stylizovaný do devadesátkových klasik

Nový horor ze třetí osoby chce vrátit hernímu děsu atmosféru, kterou pamatujeme z titulů jako Resident Evil nebo Silent Hill.

Dočkáme se hororu, který by letos mohl konkurovat předělávce legendárního Resident Evil 2? To je rozhodně velmi nejisté, ale Daymare: 1998 se o to přinejmenším chce pokusit. Nový horor od Invader Studios slibuje, že se s kamerou z pohledu třetí osoby bude snažit přiblížit právě klasickým hororům devadesátých let. 

O předělávku Resident Evil 3: Nemesis se možná nepostará Capcom

O předělávku Resident Evil 3: Nemesis se možná nepostará Capcom

Speciální agent Liev pracující pro bezpečnostní agenturu H.A.D.E.S. se po návratu z Ruska chce vydat za lepší budoucností. Se svým výcvikem a sedmi lety zkušeností  patří mezi skvěle placené zaměstnance agentury a vše vypadá docela růžově. Dokud není vyslán k řešení prekérní situace s nebezpečnou chemickou zbraní, kvůli které se z lidí ve výzkumném centru stávají chodící mrtvoly. 

Ve hře si zahrajete nejen za Lieva, ale také za dvě další hratelné postavy a u výběru z několika hrdinů rozhodně nekončí povědomé prvky. Celkově se totiž budou tvůrci snažit o to, aby se přiblížili klasikám z přelomu tisíciletí a osvěžili tyto legendy herního průmyslu o moderní náhled a čerstvý příběh. Těšit se můžete na časté vracení se na již známá místa, obtížné mise, puzzly a těžký boj s hlídáním každého náboje v zásobníku. Prostě vše, co jsme na starších hororových hrách tolik milovali. 

Daymare: 1998 vychází na PC v průběhu letošního léta. O něco později by se potom měli dočkat i konzoloví hráči.

 


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: letní akce na Epicu a balíček strategií

Hry zadarmo nebo se slevou: letní akce na Epicu a …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

31.  7.  2020 |
Fotografové vyrazili do Japonska, umělecký styl Tsushimy vyráží dech

Fotografové vyrazili do Japonska, umělecký styl Ts…

Graficky možná nejde o naprosto špičku současné generace, jen málo co ale odkáže překonat umělecký styl hry Ghost of Tsushima.

4.  8.  2020 |
Blizzard vzdal hold zesnulému hráči, Reckful bude součástí světa WoW

Blizzard vzdal hold zesnulému hráči, Reckful bude …

Od datadisku Shadowlands ho můžete potkat ve světě Azerothu, a i ti, kteří WoW nehrají a Reckfula vlastně vůbec neznají, musí uznat že se jedná o velice pěkné gesto.

10.  8.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: balík českých her a začátek QuakeConu

Hry zadarmo nebo se slevou: balík českých her a za…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

7.  8.  2020 | | 1 N/A
Death Stranding na PC láká fotorealistickou grafikou a DLSS 2.0

Death Stranding na PC láká fotorealistickou grafik…

Nejnovější technologie v precizně optimalizovaném enginu pana Kojimy.

8.  8.  2020 | | 8 N/A