Days Gone prodalo v Japonsku o dost více kopií než God of War

Post-apo svět se spoustou freakerů hráče v Japonsku pořádně táhne.

Velkolepý svět další exkluzivity od Sony přilákal v Japonsku ohromné množství hráčů. Hru Days Gone si v krabicové verzi koupilo třikrát více lidí, než v případě loňského vítěze většiny anket o hru roku. God of War při svém vydání dokázalo prodat v Japonsku necelých padesát tisíc kopií na disku. Days Gone dosáhlo čísla sto čtrnáct tisíc prodaných krabicovek.

Hráči tvoří ve fotorežimu Days Gone: krásné výhledy a skvělé vtípky

Hráči tvoří ve fotorežimu Days Gone: krásné výhledy a skvělé vtípky

Jediná exkluzivita pro PlayStation, kterou Days Gone nedokázalo překonat v těchto prodejních číslech, bylo skvělé RPG z roku 2017, kterého se prodalo ještě o zhruba dva tisíce kusů více. Ve stejném týdnu jako Days Gone vycházelo také Final Fantasy XII: The Zodiac Age pro Nintendo Switch, které bylo druhým nejlepším titulem a prodalo skoro pětkrát méně kopií. 

Days Gone: hutný survival, který vás chytne (recenze)

Days Gone: hutný survival, který vás chytne (recenze)

Kromě Japonska se Days Gone dařilo také například ve Velké Británii, kde se stalo jasnou jedničkou v žebříčku prodejů. Exkluzivita pro PS4 vyšla 26. dubna a její úspěch nepřekazily ani rozporuplné recenze, které se pohybovaly od průměrných známek až k těm absolutním. Vyzkoušeli jste už svět plný nebezpečných freakerů, nebo zatím váháte?

 

Nejnovější komentáře