Days Gone se v týdnu obohatí o nový řežim New Game+

Dohráli jste už Days Gone a ještě nemáte dost apokalyptického světa? Máme pro vás dobré zprávy.

Tento týden dostane apokalyptická akce Days Gone nový update, ve kterém se můžeme těšit na režim New Game+. Pokud jste tak hru už dokončili a mysleli si, že nic nového vás v ní už nečeká, byli jste na omylu. Do tohoto herního režimu se můžete vrhnout po dokončení příběhové linky I´m Never Giving Up a hrou tak projdete od samého začátku se všemi zbraněmi a dalšími vylepšeními, která jste při prvním průchodu hrou získali. 

Aby to ale vaše dokonale poladěná postava neměla tak jednoduché, přidají se také dvě nové úrovně obtížnosti, ve kterých můžete prověřit své schopnosti v New Game+ i klasické hře. Přidají se i nové trofeje. Máte-li tak ještě stále chuť nastartovat svoji motorku a vydat se mezi nekončící hordy screamerů, tento týden bude nejlepší možný čas to udělat. Update do hry bude dostupný 13. září.

Váš názor Další článek: Ani teď té hře nerozumím, prozradil Kojima o Death Stranding

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

**Meta poskytuje nástroj na vymazání telefonních čísel a e-mailových adres z Facebooku a Instagramu **V minulosti Mark Zuckebrg popřel, že by Facebook vytvářel stínové profily **Metě teď můžete sebrat klíčové iddentifikátory, pořád o vás ale nejspíš ví mnoho dalšího

Petr Urban
MetaSledováníSociální sítě

Aktuality

7. prosince | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
7. prosince | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 
6. prosince | Skákačka SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake vyjde 31. ledna příštího roku na PC i konzole. S předobjednávkou získáte exkluzivní balík kostýmů zdarma. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách