Dead Island 2 by mohl konečně vyjít v únoru příštího roku. Datum a detaily o hře unikly Amazonu

Po odhalení v roce 2014 přicházel jeden problém za druhým. Vypadá to ale, že se vývoj pokračování tropické zombie akce blíží do konce.

Dead Island 2 si mezi sebou přehazovalo několik studií a jeho stav byl dlouhou dobu nejistý. Amazon nám ale prozradil, že by přeci jen měl spatřit světlo světa, a to 3. února 2023. V jeho obchodě ještě stále můžete najít verze pro PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series S|X. Bezesporu dorazí ale i na PC. 

image.png

Kromě obrázků a data vydání nechyběl ani popisek hry. V Dead Island 2 se smrtící virus rozšířil v Los Angeles. Armáda město uzavřela do karantény a nehodlá už nijak zasahovat. Z naší hlavní postavy se ani po kousnutí ale zombík nestane. Právě naopak ji virus ještě posílí. Zní to tedy podobně jako Aiden z Dying Light 2, který díky nákaze mohl využívat nadlidské schopnosti. 

Herní svět má být plný ikonických míst z reálného světa. Nebude chybět Venice Beach nebo Beverly Hills. Soubojový systém slibuje řádně brutální akci z pohledu první osoby s rozsáhlý arzenál zbraní. Hlavním protagonistou bude jedna z 6 předpřipravených postav, kterou si sami vyberete. Každá z nich se liší osobností i dialogy. Doufáme, že stejně jako v jedničce nebude chybět ani kooperace. O té bohužel v popisku hry nepadlo ani slovo. 

Na Amazonu se hra objevila v Day 1 edici, která vám dává pár bonusů do začátku. Předpokládáme, že Dead Island 2 se nám znovu v plné parádě představí na Opening Night Live, která nás čeká ve čtvrtek večer. A pokud ne, stále je tady několik prezentací, kde by se do konce roku mohl objevit. 

Zdroj: Reddit

Diskuze (1) Další článek: Unikají nové detaily o pokračování adventurní série Tales from the Borderlands

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

** Sex manželských párů jen při zvláštních příležitostech. ** Ložnice ovládnou sexuální roboti s umělou inteligencí. ** I to je jeden ze závěrů Mezinárodní robotické konference.

Filip KůželJiří Liebreich
RobotiSexUmělá inteligence
Superzemě jsou větší, běžnější, a také obyvatelnější než planety jako Země. Jsou doslova superobyvatelné

Superzemě jsou větší, běžnější, a také obyvatelnější než planety jako Země. Jsou doslova superobyvatelné

** Země podle všeho není nejlepším ze všech možných světů, alespoň pokud jde o obyvatelnost lidmi ** Máme štěstí, že jsme naživu ** U superzemí, tedy planet větších než Země a menších než ledoví obři jako Uran nebo Neptun, to je jiné

Stanislav Mihulka
ZeměAstronomie
Tuto českou základnu plnou satelitů nesmíte vidět. V Mapy.cz je každá anténa pečlivě vyretušovaná

Tuto českou základnu plnou satelitů nesmíte vidět. V Mapy.cz je každá anténa pečlivě vyretušovaná

** Zapomeňte na rozčtverečkovaná místa, kterých si každý všimne ** Mapy.cz musely dokonale zakrýt desítky parabol ** Základnou se přitom na webu chlubí i její majitel. Kocourkov

Jakub Čížek
ČeskoMapy.czMapy
Nejničivější bomba v historii lidstva. Rusko zveřejnilo dokument o testu Car-bomby
David Polesný
Sovětský svazAtomová bombaJaderný útokZbraně
Jak nainstalovat Windows 11 na nekompatibilní počítač. Instalačku upraví každý

Jak nainstalovat Windows 11 na nekompatibilní počítač. Instalačku upraví každý

**Windows 11 můžete nainstalovat i na starší počítače, které nesplňují požadavky na hardware. **Instalace je ale na vlastní riziko, všechno nemusí fungovat správně. **Aby instalace proběhla, stačí si vytvořit upravené instalační médium.

Petr Urban
Windows 11Operační systémyMicrosoft