Dead Space Remake vyjde začátkem roku 2023. Podívejte se na nové ukázky

Včerejší livestream odhalil celou řadu zajímavých detailů včetně nového data vydání.

Motive Studios včera oficiálně potvrdilo šuškandu ohledně možného odkladu a remaku hororu Dead Space tak opravdu dorazí začátkem roku 2023. Kromě této informace k nám ale dorazila celá řada detailů a videí. 

Ta se soustředí na inovace remaku především v oblasti zvuku a zvukového doprovodu, který hrál už v původní hře důležitou roli. Níže se tak můžete podívat na nový systém, díky kterému zvuk cestuje prostorem, A.L.I.V.E. systém a přepracovaný zvuk zbraní. 

Váš názor Další článek: Vývoj konzolové verze Elite Dangerous se zastavuje. Tvůrci se soustředí na PC verzi

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Aktuality

13:40 | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 
13:03 | Stavebnice LEGO Bricktales se rozrostla o nový obsah v rámci DLC zdarma. Skrz novou příběhovou linku pomůžete velikonočnímu zajíčkovi zachránit Velikonoce. 
12:32 | Kouzelné RPG Ni no Kuni II: Revenant Kingdom vyšlo na Xbox One a Series S|X v Prince's edici, která kromě základního příběhu obsahuje i všechna rozšíření. Můžete ho vyzkoušet skrz předplatné Game Pass. 
21. března | Pixelartová akce The Mageseeker ze světa League of Legends se ukazuje v prvních záběrech z hraní. Do boje se Sylasem se vydáme už 18. dubna na PC, PS4, PS5, XO, XSX a Switchi. 

Březnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 15 zdrojů s výkonem 750 W

Pravidla pro létání s drony

Test levných soundbarů k televizi

Jak na návrh vlastního interiéru