Death Stranding je definitivně potvrzen i pro PC, vyjde v létě 2020

Je to tady. Svět na pomezí živých a mrtvých oficiálně dorazí i na PC.

Kojima Productions na Twitteru konečně potvrdilo informaci, že Death Stranding zamíří po vydání na PS4 i na počítače. Hra bude dostupná pro majitele PC v létě 2020 a vyjde tak asi tři čtvrtě roku po vydání na konzoli od Sony. 

Death Stranding se ve světě stalo jednou z nejočekávanějších her tohoto roku díky faktu, že jeho autorem je sám legendární Hideo Kodžima, kterého si zřejmě spojíte především se sérií Metal Gear Solid. Hra si až do nedávna udržovala kolem sebe tajemnou auru, kterou neprostoupil jediný paprsek světla a všichni pouze přemýšleli, co že by to vlastně mohlo být. Kromě práce vývojářského esa si navíc hráči budou moci vychutnat také výkony hereckých hvězd jako je Mads Mikkelsen, Norman Reedus či především svými režisérskými schopnostmi známého Guillermo del Tora. 

Na Playstationu 4 hra vychází už 8. listopadu. Na přesné datum vydání pro PC zatím čekáme. Naši recenzi očekávejte už v pátek, 1. listopadu.

Váš názor Další článek: Vyzkoušejte horor Carrion, kde jste strašidelným monstrem vy

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , ,Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

**Meta poskytuje nástroj na vymazání telefonních čísel a e-mailových adres z Facebooku a Instagramu **V minulosti Mark Zuckebrg popřel, že by Facebook vytvářel stínové profily **Metě teď můžete sebrat klíčové iddentifikátory, pořád o vás ale nejspíš ví mnoho dalšího

Petr Urban
MetaSledováníSociální sítě

Aktuality

3. prosince | Dnes ve 22:00 našeho času proběhne představení závěrečné událostí aktuální sezóny ve Fortnite. Epic na něj láká krátkým teaserem. 
2. prosince | Během The Game Awards pravděpodobně uvidíme novou ukázku z připravované bojovky Tekken 8. Vydání se zatím odhaduje na příští rok pro PlayStation 5. 
2. prosince | Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku
1. prosince | Barevná akce Splatoon 3 přivítala velkou aktualizaci, v rámci které přibývají nové mapy, zbraně, vybavení i věci do katalogu. Pro všechny majitele hry je dostupná zdarma. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách