Death Stranding láká na herní záběry a mechaniku močení | GC

Ne. Nádobíčko Normana Reeduse při použití močení nebude možné vidět.
Death Stranding láká na herní záběry a mechaniku močení | GC

Na Gamescomu jsme se opravdu těšili na nával konkrétnějších informací o Death Stranding. Nikoho ale asi nenapadlo, že součástí velké ukázky bude Norman Reedus v situaci, při které se rozhodl vyslyšet volání přírody. Naštěstí ale celá prezentace nebyla jenom o vylučování tělesných tekutin a dostali jsme tak i o něco běžnější herní záběry.


Kojimova očekávaná šílenost se představila rovnou ve třech videích. To první je pouze menším trailerem, ve kterém se dočkáme děsivé scény, která asi okamžitě vyvolá vzpomínky na jeden z nejhorších momentů filmu Trainspotting. Na stropě se totiž pohybuje miminko, které se "narodilo" v posmrtném životě. Na rozdíl od filmu ale nemusíte mít obavy, že se na vás bude koukat a otáčet hlavičkou. Duch dítěte ale sám o sobě prostě prožene mráz po vašich zádech.


Ve druhém videu byl k vidění Del Toro a jeho vysvětlení fungování dětí ve vaku nám spíše přidělalo vrásky. Nakonec ve třetím videu už se dočkáváme herních záběrů, které mimo jiné představují výše zmiňovanou podivnou mechaniku. Kdyby vás to náhodou zajímalo, pokud se budete snažit podívat zepředu na vykonávání potřeby, hra vám to nedovolí a také nebude možné se do této bohulibé činnosti ponořit v přítomnosti NPC.

Prvek lze podle Kojimy použít dokonce i jako zbraň, ale není to zdaleka jeho jediné využití. Kromě toho se ale opět můžeme podívat především na to, jak Norman Reedus na rozdíl od české pošty doručuje balík i přesto, že jeho podmínky jsou zřejmě mnohem horší. V rozbořené společnosti plné nebezpečí a šíleností s doručením už moc nepočítal ani samotný příjemce. Ke konci ukázky se nám potom ukazuje také první střípek z toho, jak se budete muset starat o svůj BB pod. Když totiž hlavní hrdina upadne, dítě v kapsli se rozpláče a vy ho musíte utěšit.

Death Stranding je i přes blížící se datum vydání pořád ještě opředeno jedním velkým tajemstvím. Nevíme toho moc a to, co víme nás o moc chytřejšími většinou nečiní. K nejasnostem se navíc přidala i otázka, jestli hra opravdu vyjde pouze exkluzivně na PS4, nebo se nakonec dočkají třeba i PC hráči. Hru totiž Sony odstranilo ze seznamu titulů, které si zahrajete výhradně na PS4. Hra vychází 8. listopadu.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Fallout a Stubbs the Zombie zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Fallout a Stub…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

15.  10.  2021 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutratit za to ani korunu

Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutra…

Za kvalitní hry nemusíte utratit ani korunu. Máme pro vás tipy na nejzajímavější hry zdarma, které přitom snesou srovnání s draze placenými tituly a v mnohém je i překonávají. Hry žijí z drobných nákupů přímo ve hře, ale ani za ně utrácet nemusíte.

19.  10.  2021 | |85 N/A
Michal MaliarovMartin NahodilVojtěch Matušinský
TémaFree-to-play
Recenze hry Age of Empires IV. Legenda se vrací a je pořád stejná

Recenze hry Age of Empires IV. Legenda se vrací a …

Age of Empires patří do té sekce legendárních strategií, které pomohly žánr rozvinout a přinesly mnoho novinek. Přesto se série za mnoho let dočkala jen tří dílů. V dílnách studia Relic Entertainment konečně vzniklo pokračování a ačkoli je dobré, moc se teda nezměnilo.

25.  10.  2021 | |7 N/A
Michal Maliarov
Age of Empires 4Recenze
Vylepšená trilogie GTA se představuje v prvních záběrech. Vyjde už v listopadu

Vylepšená trilogie GTA se představuje v prvních zá…

Rockstar s oficiálním odhalením vylepšené trilogie Grand Theft Auto nelhal. Opravdu na ni nebudeme muset čekat dlouho.

22.  10.  2021 | |15 N/A
Martin Nahodil
Datum vydáníGTA Vice CityGTA 3GTA San Andreas
Recenze hry NHL 22. Nejlepší hokej, který si lze zahrát

Recenze hry NHL 22. Nejlepší hokej, který si lze z…

NHL 22 konečně přechází na nový engine, což s sebou nese nemalá očekávání.

24.  10.  2021 | |8 N/A
Ladislav Novák
NHLRecenzeSportovní
Recenze hry FIFA 22. Fotbal nové generace

Recenze hry FIFA 22. Fotbal nové generace

Návrat na zelený pažit pro novou sezónu dorazil se spoustou novinek a udělal ze série FIFA zážitek blížící se fotbalu, jako nikdy dříve.

14.  10.  2021 | |10 N/A
Martin Havel
RecenzeSportovní
Vybrali jsme nejlepší metroidvanie posledních let. Dobrodružství s příchutí plošinovek

Vybrali jsme nejlepší metroidvanie posledních let.…

I když tento žánr vznikl na konci minulého století, tak je mezi hráči velmi oblíbený i v dnešní době. Sice už nemá takovou popularitu u velkých studií, ale menší vývojářské týmy dokazují, že metroidvanie mají stále co nabídnout.

16.  10.  2021 | |4 N/A
Martin Nahodil
MetroidvaniaTéma
Hry zadarmo, nebo se slevou: halloweenské akce a Among the Sleep zdarma

Hry zadarmo, nebo se slevou: halloweenské akce a A…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

22.  10.  2021 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce