Death Stranding má na Twitchi obrovskou sledovanost

Všichni prostě chtějí vědět, co to je.

Streamování počítačových her běžně vévodí především e-sportové tituly a obecně spíše multiplayer. Když ale vychází něco jako Death Stranding, pravidla se zjevně trošku mění. Kodžimova poslíčkovská akce přilákala úctyhodný počet diváků, který dokonce skoro dvojnásobně překonal League of Legends.

Death Stranding mělo 182 tisíc diváků, kteří se nejspíše snažili prostě zjistit, o co ve hře vlastně půjde. Na League of Legends se ve stejnou dobu dívalo 98 tisíc lidí a ještě o fous níže byli nadšenci do fotbálku od EA, když FIFU ve stejný čas sledovalo 88 tisíc diváků. Kromě diváckého úspěchu se bezesporu hra může pochlubit i tím, že se jí dařilo mezi recenzenty a výjimkou v tomto ohledu není ani naše recenze, ve které se můžete přesvědčit, že tato hra si ve vaší poličce místo rozhodně zaslouží.

Diskuze (5) Další článek: Čína reguluje hraní nezletilých, více než hodinu a půl denně si nezahrají

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Zakázané názvy. Tyhle složky ve Windows nevytvoříte a můžou za to 70. léta

Zakázané názvy. Tyhle složky ve Windows nevytvoříte a můžou za to 70. léta

**Složky ve Windows si nepojmenujete libovolně. **Seznam rezervovaných názvů existuje kvůli kompatibilitě. **Kořeny této záležitosti sahají až do 70. let.

Petr Urban
Operační systémyWindows
Jak je možné, že plachetnice pluje třikrát rychleji než vítr, který ji pohání

Jak je možné, že plachetnice pluje třikrát rychleji než vítr, který ji pohání

** Některé závodní trimarány překonají rychlost větru, který je pohání ** Jak je něco takového vůbec možné? Neporušují zákony fyziky? ** Ale vůbec ne. Stačí si připomenout sčítání vektorů

Jakub Čížek
JachtaFyzikaTechnologie
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2

Aktuality

7. prosince | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
7. prosince | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 
6. prosince | Skákačka SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake vyjde 31. ledna příštího roku na PC i konzole. S předobjednávkou získáte exkluzivní balík kostýmů zdarma. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách