Death Stranding slibuje asynchronní multiplayer, hráči si budou pomáhat

Cesta napříč zpustošenou krajinou bude díky multiplayeru o něco jednodušší.
Death Stranding slibuje asynchronní multiplayer, hráči si budou pomáhat

Kojima se očividně vyžívá v asynchronním multiplayeru. Něco podobného bylo možné najít už ve špionážní akci Metal Gear Solid 5 a nyní to vypadá, že si budou hráči navzájem pomáhat i v nadcházejícím thrilleru Death Stranding, který přinese asynchronní online prvek. Mimo jiné nám vývojáři sdělili i další šťavnaté detaily.

Multiplayer ve hře bude fungovat tak, že si můžete s dalšími hráči navzájem pomáhat, aniž byste se kdykoliv potkali ve hře samotné. Budete moci například posílat a dostávat zásoby a suroviny, sdílet safehousy a další bezpečné kryty a víceméně "následovat ve stopách dalších kurýrů". Jde o zajímavý prvek, který zajisté osvěží hratelnost.

Death Stranding má oficiální datum vydání, nechybí ani česká lokalizace

Death Stranding má oficiální datum vydání, nechybí ani česká lokalizace

Dalším zajímavým detailem je, že ve hře nebudete moci zemřít. Alespoň ne v přímém smyslu slova. V případě, že padnete, dostanete se do paralelního světa, ve kterém musíte najít cestu ven a zpět mezi živé. Něco z toho už bylo k vidění také v čerstvém traileru a vypadá to skvostně. Samotné zabíjení nepřátel bude také zcela na vás. Hra totiž nabídne spoustu možností a víceméně každé zabití bude mít své následky, takže budete muset posoudit každou situaci, do které se dostanete. 

Death Stranding vyjde v listopadu letošního roku exkluzivně pro PS4. 

 

Nejnovější komentáře