Death Stranding už je k předobjednání na Steamu a Epic Games Store

Konzolová verze ještě ani nezchladla a tvůrci už zbrojí na PC.

Death Stranding teprve před chvílí dorazilo na PS4 a už se mluví o PC platformě. Spousta fanoušků zrušila předobjednávky a čekají na "lepší" verzi, tvůrce to ale očividně nijak nezasáhlo. 

Právě v tuto chvíli je navíc hra k předobjednání jak na Steamu, tak Epic Games Store, a datum vydání má být stejné pro obě digitální platformy někdy v létě 2020 pod taktovkou 505 Games. Bližší informace se dozvíme pravděpodobně začátkem roku. 

Jak jste se mohli dozvědět už z naší recenze, Death Stranding je rozhodně unikátní hra, které by měl dát šanci každý, kdo má rád spletité příběhy a více toho přemýšlení. 

Diskuze (2) Další článek: Playstation 5 bude na vývoj her opravdu snadný, slibuje Sony

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

**Meta poskytuje nástroj na vymazání telefonních čísel a e-mailových adres z Facebooku a Instagramu **V minulosti Mark Zuckebrg popřel, že by Facebook vytvářel stínové profily **Metě teď můžete sebrat klíčové iddentifikátory, pořád o vás ale nejspíš ví mnoho dalšího

Petr Urban
MetaSledováníSociální sítě
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2

Aktuality

7. prosince | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
7. prosince | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 
6. prosince | Skákačka SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake vyjde 31. ledna příštího roku na PC i konzole. S předobjednávkou získáte exkluzivní balík kostýmů zdarma. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách