Death Stranding v Director's Cut verzi dorazí na PC už za pár měsíců

Stejně jako v případě původní hry to nějakou chvíli trvalo, ale za pár měsíců už se i hráči na PC budou moci pustit do Director's Cut verze posledního výtvoru Kojima Productions.

Na doručovatele balíčků v bizarní budoucnosti si budete moci zahrát v rozšířené verzi i na PC. Zatím není známo přesné datum, kdy Director's Cut edice Death Strandingu na novou platformu dorazí, ale jak zmiňuje Hideo Kodžima v jednom ze svých tweetů, mělo by to být někdy během letošního jara. Více detailů se dle oznámení dozvíme na konci ledna. Už je ale jisté, že bude k dispozici na Steamu i Epic Store.

Po obsahové stránce bude PC verze stejná jako ta pro PlayStation 5. Oproti původní hře tedy přibyde navíc několik misí, střelnice, závodní okruh, možnost jednoduše opakovat souboje s bossy a další možnosti .Součástí hry je také obsah ze spoluprací s Valve a CD Projektu Red. Spolu s nákupem hry dostanete také rovnou i digitální artbook a několik skinů.

Samozřejmě nechybí ani podpora vyššího frame ratu nebo širokoúhlých monitorů. V ohledu nových technologií bude Death Stranding využívat Xe Super Sampling od Intelu. Díky tomu by hra měla celkově lépe běžet při nastavení s vyššími detaily.

Váš názor Další článek: Xbox Game Pass začal nový rok s plnou parádou. Nebude chybět ani legendární Mass Effect

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,