Def Jam Recordings lákají na nové oznámení, chystá se další mlátička?

Vrátí se hudební ikony, aby si opět daly pořádnou nakládačku? Def Jam Recordings kutí něco spojeného s bitkařskou sérií počítačových her.

Legendární mlátička, ve které si slavní rapeři dávali nakládačku a nešli daleko pro absolutně brutální útoky, se možná vrátí. Def Jam Recording totiž opět po delší době naťukavají téma nové hry. Tentokrát ale už rovnou i s příslibem oznámení, takže nejde jenom o prostý dotazníček či něco podobného, jako tomu mohlo být v minulosti. Teď se nám opravdu něčeho hmatatelného dostane a otázkou zůstává především to, zda půjde o remaster, nový díl nebo třeba jenom mobilní hru. Nic menšího snad radši ani nebereme v úvahu. To by byl opravdu krutý žert ze strany Def Jam.

"Ulice tvrdí, že potřebujeme novou Def Jam hru," stojí v původním tweetu, odkazujícím na Def Jam Vendetta. "Jakmile dosáhneme jednoho milionu sledujících na Twitteru, máme pro vás speciální oznámení," slibuje v odpovědi na tento tweet dále stejný účet. Tohoto oznámení bychom se měli dočkat již brzy, protože kýženého milionu se už twitterovému účtu podařilo dosáhnout.

Série Def Jam už je u ledu přes deset let a její první díly si získaly velkou fanouškovskou základnu nejen mezi milovníky rapu. Rvačky v ulicích zlákaly nejednoho fanouška bojových her. Hra kromě brutality vynikala především seznamem opravdových es světové hudební scény. Nechyběli třeba rapeři Snoop Dogg, Ice Cube nebo DMX. Zahráli byste si pokračování nebo remake této bitkařské série?

Váš názor Další článek: Do akce Rainbow Six Siege míří Sam Fisher v operaci Shadow Legacy

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Šedý trh s předplatným se vymyká kontrole. Spotify, Netflix nebo Disney+ můžete mít doslova za pár korun

Šedý trh s předplatným se vymyká kontrole. Spotify, Netflix nebo Disney+ můžete mít doslova za pár korun

** Sdílení účtů mezi kamarády je jen začátek ** Dnes letí nákupy předplatných v Indii nebo na Aliexpressu ** Superlevné „netflixy“ ale mohou nakonec spíš škodit

Lukáš Václavík
PředplatnéNetflixSpotify
Jak je možné, že plachetnice pluje třikrát rychleji než vítr, který ji pohání

Jak je možné, že plachetnice pluje třikrát rychleji než vítr, který ji pohání

** Některé závodní trimarány překonají rychlost větru, který je pohání ** Jak je něco takového vůbec možné? Neporušují zákony fyziky? ** Ale vůbec ne. Stačí si připomenout sčítání vektorů

Jakub Čížek
JachtaFyzikaTechnologie
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

**Meta poskytuje nástroj na vymazání telefonních čísel a e-mailových adres z Facebooku a Instagramu **V minulosti Mark Zuckebrg popřel, že by Facebook vytvářel stínové profily **Metě teď můžete sebrat klíčové iddentifikátory, pořád o vás ale nejspíš ví mnoho dalšího

Petr Urban
MetaSledováníSociální sítě

Aktuality

7. prosince | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
7. prosince | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 
6. prosince | Skákačka SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake vyjde 31. ledna příštího roku na PC i konzole. S předobjednávkou získáte exkluzivní balík kostýmů zdarma. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách