Dema Syberie a Beyond Divinity už příští týden

Zatímco přehled nejlepších downloadů, které přinesl tento týden, vám přinášíme v pravidelném sobotním článku Nová mega, tentokrát se podíváme na to, co nám přinese týden následující. Budou to totiž mimo jiné dvě velice očekávaná dema.

Hru s názvem Syberia 2 snad ani nemusím nikomu představovat. Nejočekávanější adventurou se v našem přehledu nejzajímavějších her roku 2004 se rozhodně nestala náhodou. Vždyť mít rád adventury a netěšit se na ni je pro fanoušky žánru něco nepředstavitelného. Demoverze hry by se na internetu měla objevit hned v pondělí 1. března. Hra je přímým následovníkem prvního dílu, se kterým dle slov tvůrců tvoří neoddělitelnou dějovou linii, a tak se opět vtělíte do role právničky Kate Walker a potkáte se s mnohými známými z předchozí hry.

  

Druhým očekávaným downloadem následujících dní je belgický RPG zázrak Beyond Divinity (dříve Riftrunner). Nepřímé pokračování propracovaného 2D RPG ze stré školy míří do obchodů, a tak se jej tvůrci rozhodli podpořit malou ochutnávkou v podobě multijazykové hratelné ukázky. Té se dočkáme ve středu po 16. hodině. Demo bude obsahovat první kapitolu příběhu.

  


Zdroj: Blue´s News, GameSpot

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

15.  7.  2018 | | 5 N/A
V Minecraftu postavíte cokoliv, podívejte se na Paříž z 19. století

V Minecraftu postavíte cokoliv, podíve…

Minecraft nás svými možnostmi nepřestává překvapovat. Nejzajímavější projekty jsou však stále ty, které simulují reálná města.

17.  7.  2018 | | 8 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 6 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A