Demo Forza Motorsport 2 vyjde už brzy

Když před téměř dvěma roky vyšel na konzoli Xbox závodní titul Forza Motorsport, sklidil po celém světě nadprůměrné hodnocení, v němž si recenzenti pochvalovali nejen vizuální stránku, ale rovněž možnost upravovat si v průběhu hraní svého plechového miláčka. Říká se sice, že dvakrát nevstoupíš do téže řeky, avšak softwarový gigant Microsoft se o to hodlá pokusit v zajímavě vyhlížejícím projektu – Forza Motorsport 2. Titul má navázat na nemalý úspěch staršího brášky a o chloupek ztenčit, již tak dost úzkou, hranici mezi realitou a herním zpracováním. Přesné datum vydání zmiňovaného pokračování sice nebylo doposud stanoveno, avšak všechny velké herní servery se za přispění nemalých indicií shodují na květnu letošního roku.

  

Ještě před tím však chce Microsoft Game Studios uvolnit několik set megabytů velké velké demo, které by dokázalo kvality nadcházejícího titulu. Nic to samozřejmě nemění na faktu, že by se ve zmiňované hratelné ukázce měli zájemci opět setkat s nejrůznějšími populárními značkami aut, jež by mohli prohánět po rozličných závodních okruzích po celém světě. To vše by navíc mělo být podpořeno vynikající grafikou, která plně využívá potenciálu konzole nové generace (alespoň dle slov autorů). Inu, není co dodat. Nezbývá než pečlivě sledovat Xbox Live a v pravou chvíli se o všem přesvědčit na vlastní kůži.

Související informace (Forza Motorsport 2):
Platforma: Xbox 360
Žánr: závodní simulace
Výrobce: Turn 10 Studios
Vydavatel: Microsoft Game Studios (
http://www.microsoft.com/games)
Homepage hry:
http://forzamotorsport.net/
Předpokládané datum vydání: květen 2007

Zdroj: Eurogamer

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Resident Evil a tycoonovka zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Resident Evil …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

25.  9.  2020 | | 4 N/A
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 20 N/A
Mafia: Definitive Edition - zahraj tu naši | Recenze

Mafia: Definitive Edition - zahraj tu naši | Recen…

Jedna z nejkultovnějších českých her se vrací v současné generaci. Je to vítané, nebo zbytečné překvapení?

24.  9.  2020 | | 17 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

18.  9.  2020 |
PlayStation 5 bude zpětně kompatibilní jen s PS4, starší konzole chybí

PlayStation 5 bude zpětně kompatibilní jen s PS4, …

Šéf SIE potvrdil, co se v posledních týdnech šuškalo. PS5 bude kompatibilní jen s hrami pro PS4, starší konzole jsou mimo hru.

18.  9.  2020 | | 11 N/A