Demo na FF XII bude u Dragon Questu VIII

Pokud si koupíte chystané RPG Dragon Quest VIII: Journey of the Cursed King od Square Enix, dočkáte se milého bonusu v podobě přiložené demoverze očekávané Final Fantasy XII. Tedy, v Americe určitě, jestli demo dostaneme i v Evropě se v tento moment neví. Ale mluvčí Square Enixu pro server Eurogamer řekl, že by tam demoverzi moc rádi měli.

  

 * Final Fantasy XII *

A i když se nakonec dema nedočkáme, stále je tu samotný Dragon Quest VIII, který vypadá velice slibně. V Japonsku je tato série snad ještě populárnější než Final Fantasy. V Evropě se dočkáme mezinárodní verze, což znamená orchestrální soundtrack, lepší animace, upravené menu a více bojových schopností. V Americe vyjde Dragon Quest VIII 22. listopadu, kdy se dočkáme my se zatím neví. Final Fantasy XII se dostane na trh v Japonsku 16. března, evropská a americká verze přijde později.

  

* Dragon Quest VIII: Journey of The Cursed King *

Doupě komentuje: Jak to tak vypadá, fanoušci japonských RPG budou mít nabitý podzim. Nejdříve se chystá Xenosaga 2, dočkat bysme se měli i slibné Magna Carty a teď ještě Dragon Quest VIII, který v japonských recenzích sbírá jedno výborné hodnocení za druhým. S trochou štěstí se dočkáme i oné slibované hratelné ukázky Final Fantasy XII. Už se taky tak těšíte jako my v Doupěti?

Související informace (Dragon Quest VIII: Journey of the Cursed King):
Platforma: PS2
Žánr: RPG
Výrobce: Level 5 (
http://www.level5.co.jp)
Vydavatel: Square Enix (
http://www.square-enix.com)
Homepage:
http://www.square-enix.co.jp/dragonquest/eight/
Předpokládané datum vydání: Bude ohlášeno

Zdroj: Eurogamer


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole