Demo Quake Wars se singleplayerem v pondělí

Ačkoliv již nějakou dobu běží veřejná betaverze léta pilovaného inovátora multiplayerové scény, který má přinést do síťových přestřelek nejmodernější grafiku i s jejími dech beroucími exteriéry a kybernetickými Stroggy, demo konečné verze hry, jež si bude moci vyzkoušet skutečně každý, se má objevil až v pondělí 10. září. Již nyní ale tvůrci hecují komunitu výčtem specifikací herní ukázky. Na stránkách http://community.enemyterritory.com/index.php?q=node/91 je k dispozici dokonce i průvodce mapou Valley, jež se v demu objeví a která vychází z reálné lokace údolí Yosemite Valley v Kalifornii.

Mapa patří k těm největším z celé hry, přičemž má demonstrovat frenetickou akci titulu se spoustou diverzních přepadů kryjících hlavní útoky jednotlivých stran apod. Ve Valley budou bojovat složky armády Global Defense Force proti zamoření území Stroggy, kteří se zmocnili zdejší úpravny pitné vody. Hráči si zabojují jak ve vozidlech při jízdě po skalních stezkách nebo tunelech, tak uvnitř budov. Hlavním lákadlem mají ovšem být vedlejší úkoly, jichž bude v Quake Wars velké množství a částečně na nich má stát i vlastní hratelnost.

Demo si mohou zahrát i účastníci betaverze, mapa prodělala několik zásadních změn – například GDF může nově obsadit budovu kontaminátoru ještě před tím, než nahackuje generátor štítů, což má výrazně ovlivnit průběh plnění úkolů. Příjemné je, že demo bude obsahovat počítačem řízené boty, takže si jej budou moci vyzkoušet i samotáři v módu pro jednoho hráče.

Související informace (Enemy Territory: Quake Wars):
Platforma: PC, Xbox 360, PS3
Žánr: akce
Výrobci: Splash Damage (PC), Z-Axis (PS3), Nerve Software (Xbox 360)
Vydavatel: Activision (
http://www.activision.com/)
Předpokládané datum vydání: 28. září 2007

Zdroj: TZ

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
10 největších překvapení minulé generace, která nás potěšila

10 největších překvapení minulé generace, která ná…

Končící éra Xbox One a PS4 přinesla mnoho velkých změn. Jaké nás nejvíce překvapily?

18.  1.  2021 | |6 N/A
Vojtěch Matušinský
Téma
Hry zadarmo nebo se slevou: velká akce a Galactic Civilizations III zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: velká akce a Galactic …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

22.  1.  2021 | |3 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce