PC | Akce

Demoverze Left 4 Dead 2 ke stažení

Minulý týden rozhodně nepatřil mezi světlé chvíle populárního vývojářského studia Valve Software. Původně plánované datum vydání demoverze Left4Dead 2 exkluzivně pro předobjednávající celkem pětkrát odsunulo, což popudilo nejen platící zákazníky, ale dokonce samotné fanoušky a skalní příznivce. Po neočekávaných porodních bolestech se nakonec poštěstilo a zmíněná masa lidí si do dnešního dne užívala pravé hráčské hody. A právě teď se k nim mohou přidat i všichni ostatní po celém světě.

VIDEO: 2344 'Left 4 Dead 2 - exkluzivní ukázka hraní demoverze'

Ochutnávka jedné z nejočekávanějších her letošního roku je k dispozici na distribuční platformě Steam (a na Xboxu 360) a z vašeho harddisku si ukousne rovných 3,64 GB. Plnou verzi lze stále zakoupit s 10% slevou za 34,19 Euro, což podle aktuálního kurzu vychází na rozumných 899 Kč. Pro ty z vás, kteří jsou hrdými majiteli Team Fortress 2 a zároveň si již zakoupili plnou verzi L4D2, přichystali autoři milý dárek v podobě in-game čapky veterána Billa právě pro TF2. Stačí se pouze přihlásit a chvíli počkat, než proběhne aktualizace.

Pokud jste během čtení této novinky ve škole nebo zaměstnání a prozatím nemáte možnost si demoverzi vyzkoušet, nabízím malou ochutnávku v podobě várky screenshotů z víkendového hraní na expertní obtížnost. Co dodat? Uvidíme se v demu!

 

Left4dead2_obr01.jpg Left4dead2_obr02.jpg
Left4dead2_obr03.jpg Left4dead2_obr04.jpg
Left4dead2_obr05.jpg Left4dead2_obr06.jpg
Left4dead2_obr07.jpg Left4dead2_obr08.jpg
Left4dead2_obr09.jpg Left4dead2_obr10.jpg
Scavenge-mod1.jpg Scavenge-mod2.jpg

Zdroj: Steam
 

 

Dostupné pro: PC, X360
Žánr: Akce | kooperativní střílečka
Výrobce: Valve | Webové stránky hry
Začátek prodeje: 17. listopadu 2009
  • Brutální grafika
  • Spousta zbraní
  • Dlouhé kampaně
  • Působiví nepřátelé
  • Adrenalinový Scavenge mód
  • Bezkonkurenční kooperativní hratelnost
  • Filmová atmosféra
  • Pár drobných bugů
  • Nenaučí vás vařit
Váš názor Další článek: Přijďte se podívat na Mafii II na GDS 2009

Témata článku: , , , , , , , , , ,To si už předem říkalo o malér. Krátce po půlnoci koupil 300 iPhonů, hned za rohem ho přepadli a přišel o miliony

To si už předem říkalo o malér. Krátce po půlnoci koupil 300 iPhonů, hned za rohem ho přepadli a přišel o miliony

** Půlnoční nákup iPhonů není dobrý nápad ** Kupujícího v New Yorku po cestě z Apple Storu přepadli ** Odcizili mu pytel s iPhony v hodnotě 95 tisíc dolarů!

Martin Chroust
USAiPhone
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

**Meta poskytuje nástroj na vymazání telefonních čísel a e-mailových adres z Facebooku a Instagramu **V minulosti Mark Zuckebrg popřel, že by Facebook vytvářel stínové profily **Metě teď můžete sebrat klíčové iddentifikátory, pořád o vás ale nejspíš ví mnoho dalšího

Petr Urban
MetaSledováníSociální sítě

Aktuality

11:59 | Monster Hunter Rise dorazí na konzole XO, XSX, PS4 a PS5 už 20. ledna. Rozšíření Sunbreak pak vyjde v průběhu jara. Na aktuálních konzolích má hra běžet až ve 120 FPS. 
3. prosince | Dnes ve 22:00 našeho času proběhne představení závěrečné událostí aktuální sezóny ve Fortnite. Epic na něj láká krátkým teaserem. 
2. prosince | Během The Game Awards pravděpodobně uvidíme novou ukázku z připravované bojovky Tekken 8. Vydání se zatím odhaduje na příští rok pro PlayStation 5. 
2. prosince | Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách