Demoverze titulu Panzer Elite SE

Rakouská distribuční společnost JoWooD dnes vypustila demoverzi titulu Panzer Elite Special Edition, který vyvíjí ve spolupráci s vývojářským týmem Wings. Jak lze odvodit z názvu samotné hry, jedná se o novou speciální edici, která s sebou přinese několik novinek navíc.

Titul Panzer Elite se žánrově řadí mezi realistické tankové simulátory zasazené do období druhé světové války. K vyzkoušení tato hra nabízí celkem 80 různých scénářů, přičemž všechny se odehrávají v období let 1942 - 1944. Podíváte se samozřejmě na území některých evropských států, mimo jiné pak navštívíte také severní Afriku. K dispozici je přes 23 různorodých tanků vytvořených dle skutečné předlohy, chybět tak nemůže německý Tiger či americký Sherman.

Kromě již zmiňovaných 80 scénářů nechybí ani multiplayer (Internet, LAN). Titul Panzer Elite se pak mimo jiné chlubí detailní 3D grafikou a výbornou AI vašich nepřátel.

A co s sebou přinese navíc tato speciální edice? Několik editorů, kromě jiného samozřejmě editor scénářů, novou kampaň v Rusku a Británii, v zimě a noci se odehrávající mise, přes 100 nových tanků a ostatních vozítek. A mnoho dalšího...

Související informace: 
Homepage: http://panzer.jowood.de/
Distributor hry: JooWoD
Předpokládané datum vydání: Není známo

Link na download (55 MB): http://ds1.jowood.at/panzer/pedemo.exe
Link na download #2 (55 MB): http://panzer.jowood.de/pedemo.exe

Zdroj: Gamer´s Hell

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Resident Evil a tycoonovka zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Resident Evil …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

25.  9.  2020 | | 4 N/A
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 20 N/A
Mafia: Definitive Edition - zahraj tu naši | Recenze

Mafia: Definitive Edition - zahraj tu naši | Recen…

Jedna z nejkultovnějších českých her se vrací v současné generaci. Je to vítané, nebo zbytečné překvapení?

24.  9.  2020 | | 17 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

18.  9.  2020 |
PlayStation 5 bude zpětně kompatibilní jen s PS4, starší konzole chybí

PlayStation 5 bude zpětně kompatibilní jen s PS4, …

Šéf SIE potvrdil, co se v posledních týdnech šuškalo. PS5 bude kompatibilní jen s hrami pro PS4, starší konzole jsou mimo hru.

18.  9.  2020 | | 11 N/A