Den dětí: Časopisy s CD zadarmo

Vydavatelství IDG Czech připravilo pro děti a studenty v rámci Mezinárodního dne dětí speciální akci. V úterý 1. června získá prvních 1 000 zájemců starší čísla časopisů GameStar a PC WORLD včetně CD/DVD zdarma.

Dárek v podobě časopisu PC WORLD nebo GameStar zdarma dostane prvních 1 000 dětí či studentů, kteří 1. června osobně navštíví pobočku vydavatelství IDG Czech, ulice Seydlerova 2451/11 na Praze 5. Vydavatelství sídlí ve 3. patře polikliniky Lípa Centrum. Zájemci si mohou časopis vyzvedávat až do 18:00 nebo do  vyčerpání zásob. Na místě si navíc mohou zakoupit aktuální čísla všech časopisů vydavatelství IDG za zvýhodněnou cenu.

Vydavatelství počítačových časopisů IDG Czech podporuje studenty a žáky po celý rok. „Běžně poskytujeme studentům zvýhodněné předplatné našich časopisů. Například předplatné měsíčníku PC WORLD mohou získat za 750 Kč a v případě GameStaru se každým rokem cena předplatného snižuje,“ vysvětluje Ivan Novotný, výkonný ředitel vydavatelství.

International Data Group (IDG Czech, a.s.) je dceřiná společnost IDG, Boston, USA, největšího světového vydavatelství periodik zaměřených na IT a poskytovatele služeb orientovaných na oblast IT. Vydává více než 300 titulů v 85 zemích světa. V České a Slovenské republice vydává týdeník Computerworld a měsíčníky PC World, GameStar a Business World.

Zdroj: TZ


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A