Den dětí: Časopisy s CD zadarmo

Vydavatelství IDG Czech připravilo pro děti a studenty v rámci Mezinárodního dne dětí speciální akci. V úterý 1. června získá prvních 1 000 zájemců starší čísla časopisů GameStar a PC WORLD včetně CD/DVD zdarma.

Dárek v podobě časopisu PC WORLD nebo GameStar zdarma dostane prvních 1 000 dětí či studentů, kteří 1. června osobně navštíví pobočku vydavatelství IDG Czech, ulice Seydlerova 2451/11 na Praze 5. Vydavatelství sídlí ve 3. patře polikliniky Lípa Centrum. Zájemci si mohou časopis vyzvedávat až do 18:00 nebo do  vyčerpání zásob. Na místě si navíc mohou zakoupit aktuální čísla všech časopisů vydavatelství IDG za zvýhodněnou cenu.

Vydavatelství počítačových časopisů IDG Czech podporuje studenty a žáky po celý rok. „Běžně poskytujeme studentům zvýhodněné předplatné našich časopisů. Například předplatné měsíčníku PC WORLD mohou získat za 750 Kč a v případě GameStaru se každým rokem cena předplatného snižuje,“ vysvětluje Ivan Novotný, výkonný ředitel vydavatelství.

International Data Group (IDG Czech, a.s.) je dceřiná společnost IDG, Boston, USA, největšího světového vydavatelství periodik zaměřených na IT a poskytovatele služeb orientovaných na oblast IT. Vydává více než 300 titulů v 85 zemích světa. V České a Slovenské republice vydává týdeník Computerworld a měsíčníky PC World, GameStar a Business World.

Zdroj: TZ

Diskuze (1) Další článek: Postal 2: Share the Pain - stahujte krvavý patch v1409 k brutální 3D střílečce!

Témata článku: , , , , ,Jaké hry vyjdou v prosinci 2022: The Callisto Protocol, Need for Speed Unbound, vylepšený Zaklínač 3 a další

Jaké hry vyjdou v prosinci 2022: The Callisto Protocol, Need for Speed Unbound, vylepšený Zaklínač 3 a další

Letošní sezóna se pomalu blíží ke konci. Pár velkých titulů nás ještě čeká začátkem měsíce, ale v období Vánoc nás čeká chvíle klidu.

Martin Nahodil
Agenda
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Google Translate našel přemožitele. Vyzkoušeli jsme překladač DeepL

Google Translate našel přemožitele. Vyzkoušeli jsme překladač DeepL

** DeepL Translator využívající strojové učení se konečně naučil česky ** Na 22 příkladech vám ukážeme, jak si stojí oproti Googlu a Microsoftu ** Překladatelé nebudou mít brzy co žrát, jak by řekl klasik

Lukáš Václavík
PřekladačSoftware
Konec českého poskytovatele internetu v přímém přenosu. Připomíná to krachující energetické firmy
Lukáš Václavík
CETINPoskytovatelé internetuPřipojení k internetu
Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

**Meta poskytuje nástroj na vymazání telefonních čísel a e-mailových adres z Facebooku a Instagramu **V minulosti Mark Zuckebrg popřel, že by Facebook vytvářel stínové profily **Metě teď můžete sebrat klíčové iddentifikátory, pořád o vás ale nejspíš ví mnoho dalšího

Petr Urban
MetaSledováníSociální sítě

Aktuality

10:24 | Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku
17:11 | Barevná akce Splatoon 3 přivítala velkou aktualizaci, v rámci které přibývají nové mapy, zbraně, vybavení i věci do katalogu. Pro všechny majitele hry je dostupná zdarma. 
15:51 | Na víkend od 16. do 19. prosince se chystá druhý betatest pro Street Fighter 6. Na zkoušku bude 8 bojovníků, nechybí online zápasy ani crossplay. 
15:20 | Remake spin-offu série Yakuza, který původně vyšel pouze v Japonsku, představuje akci a rozdílné bojové styly. Like a Dragon: Ishin vyjde 21. února příštího roku na PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series S|X. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách