Destiny 2: Beyond Light odhaluje novou příběhovou kapitolu a vývoj univerza

Bungie se opravdu snaží napravit pošramocenou reputaci od Activision.

Destiny 2 od studia Bungie má za sebou opravdu dlouhou cestu. Po vydání se snažilo neustále obohacovat novým obsahem, avšak teprve po osamostatnění ze spárů Activision dokázali vývojáři vyrazit správným směrem a od té doby upaluje vývoj tohoto univerza vpřed mílovými kroky. 

Nyní se konečně představuje další velký krok vpřed - rozšíření Beyond Light, které dorazí 22. září letošního roku a přinese mnoho nového, ale především příslib na dalších několik let. 

Nová příběhová kapitola má trvat několik let a přinese hned trojici velkých rozšíření - Beyond Light (2020), The Witch Queen (2021) a Lightfall (2022), což je prozatím pracovní název. Tvůrci slibují velmi rozšířit příběh, odhalit mnohá tajemství a pokračovat v boji Strážců proti silám vesmírného zla. Nesmíme také zapomínat, že Destiny 2 dorazí také na PS5 a Xbox Series X, kde budete moci ve svém putování pokračovat. 

A na co se můžeme v Beyond Light těšit? Především navštívíme zcela novou lokaci - zamrzlý měsíc Jupiteru jménem Europa, kde narazíme nejen na zamrzlé pláně, ale především tajné podzemní komplexy, skrývající pradávné tajemství. Velkou novinkou bude samotná Temnota, jeden z klíčových pilířů zla celé značky. Od ní si vypůjčíme novou schopnost Stasis, která dokáže zmrazit nepřítele na místě. Každá třída samozřejmě využije schopnost trochu jinak. 

Destony 2 2020 2022.jpg

Nakonec dorazí nový raid jménem Deep Stone Crypt, nové herní režimy a tunu nového vybavení, zbraní, veřejných eventů a dalších maličkostí pro customizaci vašich Strážců. Pokud chcete náhodou naskočit do světa Destiny 2 čerstvě, tvůrci pro vás připravují také fešnou sběratelskou edici, která kromě hry a kompletního přístupu k ročnímu obsahu nabídne ještě repliku Splintera, stylovou futuristickou brašnu, logbook a celou řadu dalších maličkostí. Dostupná ale bude pouze v obchodě Bungie.

Destiny 2 Beyond Light Collectors Edition.jpg

Další videa

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 9 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na vydání remaku

Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na …

Mafia není nejobtížnější hrou všech dob, přesto ale obsahuje některé složitější momenty. Proto jsme pro vás připravili podrobný návod, pomocí kterého hru dohraje každý. Navrch jsme přidali několik desítek dobrých rad pro pohodový život každého správného mafiána. Neváhejte a přesuňte se s námi do třicátých let minulého století!

4.  7.  2020 | | 47 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na multiplayerovky

Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

3.  7.  2020 | | 2 N/A
Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a Stranger Things 3 zdarma

Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

26.  6.  2020 |