Destruction Carnival – James Bond by se divil

Snad každý malý kluk někdy zatoužil stát se tajným agentem. Přiznejme si to, komu z nás by se to nelíbilo i nyní? Řídit rychlá auta, být obletován krásnými ženami, sem tam zlikvidovat nějakého toho padoucha, to je přání mnoha mužů, jež mají svůj vzor například v Jamesi Bondovi. Pojďte si to vyzkoušet v dnešní plné hře.
Destruction Carnival – James Bond by se divil
Snad každý malý kluk někdy zatoužil stát se tajným agentem. Přiznejme si to, komu z nás by se to nelíbilo i nyní? Řídit rychlá auta, být obletován krásnými ženami, sem tam zlikvidovat nějakého toho padoucha, to je přání mnoha mužů, jež mají svůj vzor například v Jamesi Bondovi. Pojďte si to vyzkoušet v dnešní plné hře.

Destruction CarnevalDestruction Carneval

Příběh dnešní hry se odehrává na vzdálené chladné planetě s názvem Dronas, kde byl nasazen náš tajný agent jménem D.S.Troy, protože zde vypátral, že démon s názvem Lord Amadeus připravuje útok na jeho flotilu a celou by ji chtěl zničit a podmanit si celý vesmír. Ale co se nestalo, Troy je zajat několika strážci a je odveden k samotnému Amadeovi. Jak je vidět, ten už o Troyovi něco ví a prý slyšel, je že nejlepší ve svém oboru, a proto se o tom chce přesvědčit. Troy vidí, že je to jediná šance, jak by se mohl dostat pryč živý a zdravý a nezbude mu tedy nic jiného než bojovat s Amadeovými přisluhovači. Postupně se však dostává dále a dále, neohroženě je všechny ničí a dokonce se utká s generály Horacem a Eddingtonem. A možná zničí samotného Amadea, myslíte, že se mu to povede?

Destruction Carnival je rozdělena na tři části a v každé z nich musíte projít skrze čtyři různé levely, které jsou zakončeny finálními bossy. Celkem tu tedy máme dvanáct levelů. V nich na vás čeká spousta nepřátel v čele s mutanty, kybernetickými roboty a spoustou dalších těžko definovatelných kreatur. Na jejich ničení můžete v průběhu boje najít čtyři zbraně, které se po určité době objevují na obrazovce a vy je můžete vzít. Ty jsou ještě navíc podpořeny bombami nebo raketami, které také můžete občas najít. Na hru máte celkem tři životy a rozhodně ten, kdo zde užije zvyklosti z her typu Q3A nebo UT, má skoro vyhráno – musíte stále běhat a střílet, vůbec se nezastavovat a pohybovat se. Jen tak lze nepřátele dobře ničit. Jakmile se ale jakkoli dotknete nepřítele, šlápnete na minu či prostě budete stát moc blízko u vybuchující bomby, je s vámi amen.

Destruction CarnevalDestruction Carneval

Grafická stránka je otázka názoru, někomu se může líbit, někomu ne – na celou hru nazíráte shora a všechny postavičky jsou takové mrňavé. Hudební stránka je docela ucházející. Destruction Carnival je hra spíše pro ty, kteří se chtějí odreagovat a odpočinout si, protože nějakých vysokých kvalit nemá, ale na zabavení určitě bohatě stačí.

Download (2,8 MB) zde; VypalCD zde.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

15.  7.  2018 | | 5 N/A
V Minecraftu postavíte cokoliv, podívejte se na Paříž z 19. století

V Minecraftu postavíte cokoliv, podíve…

Minecraft nás svými možnostmi nepřestává překvapovat. Nejzajímavější projekty jsou však stále ty, které simulují reálná města.

17.  7.  2018 | | 8 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 6 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A