Destruction Carnival – James Bond by se divil

Snad každý malý kluk někdy zatoužil stát se tajným agentem. Přiznejme si to, komu z nás by se to nelíbilo i nyní? Řídit rychlá auta, být obletován krásnými ženami, sem tam zlikvidovat nějakého toho padoucha, to je přání mnoha mužů, jež mají svůj vzor například v Jamesi Bondovi. Pojďte si to vyzkoušet v dnešní plné hře.
Destruction Carnival – James Bond by se divil
Snad každý malý kluk někdy zatoužil stát se tajným agentem. Přiznejme si to, komu z nás by se to nelíbilo i nyní? Řídit rychlá auta, být obletován krásnými ženami, sem tam zlikvidovat nějakého toho padoucha, to je přání mnoha mužů, jež mají svůj vzor například v Jamesi Bondovi. Pojďte si to vyzkoušet v dnešní plné hře.

Destruction CarnevalDestruction Carneval

Příběh dnešní hry se odehrává na vzdálené chladné planetě s názvem Dronas, kde byl nasazen náš tajný agent jménem D.S.Troy, protože zde vypátral, že démon s názvem Lord Amadeus připravuje útok na jeho flotilu a celou by ji chtěl zničit a podmanit si celý vesmír. Ale co se nestalo, Troy je zajat několika strážci a je odveden k samotnému Amadeovi. Jak je vidět, ten už o Troyovi něco ví a prý slyšel, je že nejlepší ve svém oboru, a proto se o tom chce přesvědčit. Troy vidí, že je to jediná šance, jak by se mohl dostat pryč živý a zdravý a nezbude mu tedy nic jiného než bojovat s Amadeovými přisluhovači. Postupně se však dostává dále a dále, neohroženě je všechny ničí a dokonce se utká s generály Horacem a Eddingtonem. A možná zničí samotného Amadea, myslíte, že se mu to povede?

Destruction Carnival je rozdělena na tři části a v každé z nich musíte projít skrze čtyři různé levely, které jsou zakončeny finálními bossy. Celkem tu tedy máme dvanáct levelů. V nich na vás čeká spousta nepřátel v čele s mutanty, kybernetickými roboty a spoustou dalších těžko definovatelných kreatur. Na jejich ničení můžete v průběhu boje najít čtyři zbraně, které se po určité době objevují na obrazovce a vy je můžete vzít. Ty jsou ještě navíc podpořeny bombami nebo raketami, které také můžete občas najít. Na hru máte celkem tři životy a rozhodně ten, kdo zde užije zvyklosti z her typu Q3A nebo UT, má skoro vyhráno – musíte stále běhat a střílet, vůbec se nezastavovat a pohybovat se. Jen tak lze nepřátele dobře ničit. Jakmile se ale jakkoli dotknete nepřítele, šlápnete na minu či prostě budete stát moc blízko u vybuchující bomby, je s vámi amen.

Destruction CarnevalDestruction Carneval

Grafická stránka je otázka názoru, někomu se může líbit, někomu ne – na celou hru nazíráte shora a všechny postavičky jsou takové mrňavé. Hudební stránka je docela ucházející. Destruction Carnival je hra spíše pro ty, kteří se chtějí odreagovat a odpočinout si, protože nějakých vysokých kvalit nemá, ale na zabavení určitě bohatě stačí.

Download (2,8 MB) zde; VypalCD zde.

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

10 tipů, jak se stát hrdinou v Kingdom Come: Deliverance

10 tipů, jak se stát hrdinou v Kingdom…

České RPG Kingdom Come: Deliverance je zejména z hlediska zvládnutí mechanismů velmi náročnou hrou. Pokud jste hru ještě nepřeprali, možná vám pomohou naše tipy.

8.  3.  2018 | | 17 N/A
LEGENDY: Před 25 lety přišel DOOM a ukázal střílečkám jasný směr

LEGENDY: Před 25 lety přišel DOOM a uk…

Hra DOOM vznikla v roce 1993 a byla to první plnohodnotná 3D střílečka s omezeným třetím rozměrem • Šlo o největší vizuální skok, který se v herním průmyslu kdy povedl • Ze hry se postupně odvodila celá nová kategorie počítačových her.

14.  3.  2018 | | 23 N/A
Spekulace: K vývojářům třetí strany už míří dev kity konzole PS5

Spekulace: K vývojářům třetí strany už…

Spekulace o nadcházející konzoli PS5 se opět začínají rojit. Kdy se ji dočkáme?

8.  3.  2018 | | 10 N/A
8 tipů na karetní hry, které kralují svému žánru

8 tipů na karetní hry, které kralují s…

Když se řekne karetní hra, většině lidí se vybaví klasické hry se skutečnými kartami. V digitálním světě ale má tento žánr už také docela početné zastoupení. Pojďme se podívat na ty, které nesmí chybět žádnému milovníkovi karet.

12.  3.  2018 | | 1 N/A
Burnout Paradise Remastered: zahraj tu naši (recenze)

Burnout Paradise Remastered: zahraj tu…

Pro někoho dosud nepřekonaný, pro jiné revoluční a adrenalinový. Burnout se vrací a my žhavíme motory.

17.  3.  2018 | | 1 N/A
Strategie z alternativní historie Iron Harvest v nových záběrech

Strategie z alternativní historie Iron…

Máte rádi druhou světovou, a přesto byste rádi příchuť mechů? Iron Harvest vám to umožní.

12.  3.  2018 | | 1 N/A
Valve jde opět do her, o Half-Life 3 se ale zatím nemluví

Valve jde opět do her, o Half-Life 3 s…

Kde je Half-Life 3, Team Fortress 3 a Portal 3? Valve dříve vydalo několik skvělých her, ale v poslední době není příliš aktivní. Údajně to chce konečně změnit.

10.  3.  2018 | | 2 N/A
Shadow of the Tomb Raider oficiálně, odhalení se dočkáme v dubnu

Shadow of the Tomb Raider oficiálně, o…

Po včerejším slibu to tu máme oficiálně. Nový Tomb Raider míří na trh a zahrajeme si už v září.

15.  3.  2018 | | 2 N/A