Destruction Carnival – James Bond by se divil

Snad každý malý kluk někdy zatoužil stát se tajným agentem. Přiznejme si to, komu z nás by se to nelíbilo i nyní? Řídit rychlá auta, být obletován krásnými ženami, sem tam zlikvidovat nějakého toho padoucha, to je přání mnoha mužů, jež mají svůj vzor například v Jamesi Bondovi. Pojďte si to vyzkoušet v dnešní plné hře.
Destruction Carnival – James Bond by se divil
Snad každý malý kluk někdy zatoužil stát se tajným agentem. Přiznejme si to, komu z nás by se to nelíbilo i nyní? Řídit rychlá auta, být obletován krásnými ženami, sem tam zlikvidovat nějakého toho padoucha, to je přání mnoha mužů, jež mají svůj vzor například v Jamesi Bondovi. Pojďte si to vyzkoušet v dnešní plné hře.

Destruction CarnevalDestruction Carneval

Příběh dnešní hry se odehrává na vzdálené chladné planetě s názvem Dronas, kde byl nasazen náš tajný agent jménem D.S.Troy, protože zde vypátral, že démon s názvem Lord Amadeus připravuje útok na jeho flotilu a celou by ji chtěl zničit a podmanit si celý vesmír. Ale co se nestalo, Troy je zajat několika strážci a je odveden k samotnému Amadeovi. Jak je vidět, ten už o Troyovi něco ví a prý slyšel, je že nejlepší ve svém oboru, a proto se o tom chce přesvědčit. Troy vidí, že je to jediná šance, jak by se mohl dostat pryč živý a zdravý a nezbude mu tedy nic jiného než bojovat s Amadeovými přisluhovači. Postupně se však dostává dále a dále, neohroženě je všechny ničí a dokonce se utká s generály Horacem a Eddingtonem. A možná zničí samotného Amadea, myslíte, že se mu to povede?

Destruction Carnival je rozdělena na tři části a v každé z nich musíte projít skrze čtyři různé levely, které jsou zakončeny finálními bossy. Celkem tu tedy máme dvanáct levelů. V nich na vás čeká spousta nepřátel v čele s mutanty, kybernetickými roboty a spoustou dalších těžko definovatelných kreatur. Na jejich ničení můžete v průběhu boje najít čtyři zbraně, které se po určité době objevují na obrazovce a vy je můžete vzít. Ty jsou ještě navíc podpořeny bombami nebo raketami, které také můžete občas najít. Na hru máte celkem tři životy a rozhodně ten, kdo zde užije zvyklosti z her typu Q3A nebo UT, má skoro vyhráno – musíte stále běhat a střílet, vůbec se nezastavovat a pohybovat se. Jen tak lze nepřátele dobře ničit. Jakmile se ale jakkoli dotknete nepřítele, šlápnete na minu či prostě budete stát moc blízko u vybuchující bomby, je s vámi amen.

Destruction CarnevalDestruction Carneval

Grafická stránka je otázka názoru, někomu se může líbit, někomu ne – na celou hru nazíráte shora a všechny postavičky jsou takové mrňavé. Hudební stránka je docela ucházející. Destruction Carnival je hra spíše pro ty, kteří se chtějí odreagovat a odpočinout si, protože nějakých vysokých kvalit nemá, ale na zabavení určitě bohatě stačí.

Download (2,8 MB) zde; VypalCD zde.

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší PC hry pod stromeček

Vybrali jsme nejlepší PC hry pod strom…

Toto je deset her, které byste rozhodně neměli při hraní na počítači vynechat.

18.  11.  2017 | | 12 N/A
Need for Speed Payback: nedostatečně rychle a zběsile (recenze)

Need for Speed Payback: nedostatečně r…

Po menší přestávce jsme se konečně dočkali dalšího dílu série Need for Speed. Prospěla závodům pauza stejně, jako novému asasínovi? To se dozvíte z naší recenze.

12.  11.  2017 | | 17 N/A
Na PS Store startuje nová akce, najdete tam spoustu her pod tři stovky

Na PS Store startuje nová akce, najdet…

Chcete si doplnit svou digitální knihovničku konzole Playstation o pár parádních pecek? V obchodě máte skvělou akci.

16.  11.  2017 | | 4 N/A
Testovali jsme Xbox One X: jde o nejvýkonnější konzoli na trhu?

Testovali jsme Xbox One X: jde o nejvý…

Tak je to konečně tady. Vyšel Xbox One X, nejvýkonnější konzole na trhu a dlouho opěvovaný klenot Microsoftu. Je to opravdu dobrá herní mašina nebo přeceněný favorit?

17.  11.  2017 | | 16 N/A
Fanoušci přinutili EA ke změně, Star Wars Battlefront 2 bude lepší

Fanoušci přinutili EA ke změně, Star W…

Velká vlna nevole od fanoušků Battlefrontu podle všeho padla na úrodnou půdu. EA chystá změny.

18.  11.  2017 | | 2 N/A
Městská akce Watch Dogs je na PC zdarma, stahujte!

Městská akce Watch Dogs je na PC zdarm…

Pokud jste ještě nedali prvním dílu této série šanci, nyní už nemáte žádný důvod akci nevyzkoušet.

7.  11.  2017 | | 2 N/A
Microsoft rozjíždí časově omezenou nabídku bundlů konzole Xbox One S

Microsoft rozjíždí časově omezenou nab…

Slevová mánie začíná.

12.  11.  2017 |
Cosplay: Když se z holek stávají vysněné krásky z videoher

Cosplay: Když se z holek stávají vysně…

Svět videoher se již dávno vymanil ze svého virtuálního rámce a čím dál tím více se prolíná s naším reálným životem a to v mnoha ohledech. Je ve vzájemném propojení s literaturou, filmovou či hudební tvorbou a ovlivňuje též intersociální vztahy. Jedním z pozoruhodných fenoménů v tomto ohledu je stále populárnější cosplay.

9.  11.  2017 | | 31 N/A