Detaily o Red Orchestra 2

Ruská vydavatelská společnost 1C Company je známá svým lačným přístupem ke zveřejňování informací o připravovaných hrách, a tak není divu, že o akci Red Orchestra: Heroes of Stalingrad jsme vás naposledy informovali v květnu, kdy nikdo nevěděl ani na jaké platformy hra vyjde. Dnes to již víme, a tak vám můžeme prozradit, že Red Orchestra: Heroes of Stalingrad vyjde v Evropě minimálně na PC a možná i v letošním roce. Každopádně hra bude k vidění na GamesComu 2009 v Kolíně nad Rýnem.

red_orchestra_2_heroes_of_stalingrad_1.jpg red_orchestra_2_heroes_of_stalingrad_2.jpg

Jak již samotný název napovídá, tak se stanete vojákem, který bude bránit Stalingrad a okolí, ale zavítáte také do Německa a podíváte se po celém chladném Rusku. Hra se bude odehrávat od července 1942 do února 1943. Celá kampaň se potom skládá ze dvou částí, kde budete hrát, jak za rusy, tak i za němce.

red_orchestra_2_heroes_of_stalingrad_3.jpgred_orchestra_2_heroes_of_stalingrad_4.jpg

Dokonce se budete moci stát opravdovým hrdinou, což vašim vojákům přidá odvahu a celkově budou šikovnější a jen tak je nepřítel nezastřelí. A pokud by vám nestačila rozsáhlá kampaň, můžete si ji zahrát v co-op režimu nebo změřit své síly v multiplayeru proti skutečným hráčům.

red_orchestra_2_heroes_of_stalingrad_5.jpgred_orchestra_2_heroes_of_stalingrad_6.jpg

Red Orchestra: Heroes of Stalingrad vypadá opět na dobrý titul, jež poběží na známém Unreal Engine 3.

red_orchestra_2_heroes_of_stalingrad_7.jpgred_orchestra_2_heroes_of_stalingrad_8.jpg

Zdroj: TZ
Dostupné pro: PC
Žánr: Akce | Válečná akce
Výrobce: Tripwire Interactive | Webové stránky hry
Začátek prodeje: 2010
Související články
  1. Chystá se další Red Orchestra

Nejnovější komentáře