Dětem v kině místo Detektiva Pikachu pustili horor, všichni plakali

Malá chybička a o trauma je postaráno.
Dětem v kině místo Detektiva Pikachu pustili horor, všichni plakali

Vzít děti na Detektiva Pikachu zní jako skvělý nápad. Obzvlášť pokud jste sami v dětství milovali Pokémony a přenesli jste tuto lásku i na své děti. Zvrtnout se na tom zdánlivě nemůže nic, ale v jednom kanadském kině ukázali, že zkazit jde i tohle. Děti dostaly místo roztomilých animovaných potvůrek pořádnou dávku strachu a trauma na zbytek dětství.

Všechno začalo být podezřelé už ve chvíli, kdy se na plátně objevila postupně řada trailerů na hororové filmy. V tu chvíli už se někteří rodiče začali podivovat nad tím, co se děje a jeden z nich rovnou začal celé dění sdílet na Twitteru. Po děsivých upoutávkách na hororové filmy se někteří začínali radovat, že je tomu děsu konec, ale opak byl pravdou. Hlavní film totiž nebyl Detektiv Pikachu, ale La Llorona: Prokletá žena.

Rodiče si potom provozovatelům stěžovali a ti tak projekci utnuli a přesunuli je do sálu, kde jim pustili správný film. Co ale děti jednou viděly už zřejmě z paměti vymazat nepůjde. Provozovatel kina tak bude muset ještě doufat, že mu někdo nepošle účet za čištění matrací.