Devět obrázků hry Sinbad: Legend of the Seven Seas

Her zakládajících se podle filmového zpracování vzniká v dnešní době čím dál tím více a tak není divu, že se herního titulu dočká i bájný Sindibád. Hru Sinbad: Legend of the Seven Seas hodlá uvést na monitory PC softwarová společnost Atari, která se nechala inspirovat stejnojmenným filmovým zpracováním, připravovaný společností DreamWorks. Dnes bylo uvolněno několik obrázků z této hry, které umožňují spatřit některé aspekty této hry. Hra by měla být dokončena již v říjnu tohoto roku.

   

Hra samotná je charakterizována jako akční adventura, ve které se převážně dočkáme spousty akce. Hráč se ve hře stane Sindibádem, tulákem jenž procestuje na lodi všech sedm moří, aby na konci své cesty nalezl legendární artefakt (the Book of Peace). Během Sindibádova dobrodružství bude také vaším úkolem záchrana jeho nejlepšího přítele Protease.

   

Během Sindibádova dobrodružství  se vám postaví do cesty spousta různých nadpřirozených nepřátel a legendární bájná stvoření. K jejich poražení budete moci využívat nalezené power-upy, které hráči dovolí stát se na chvíli neviditelným, přivolat si na pomoc menší armádu kostlivců nebo další užitečné speciality. Během hraní se Sindibád zlepšuje ve svých dovednostech a učí se speciálním pohybům.

   

Související informace (Sinbad: Legend of the Seven Seas):
Homepage hry: http://www.infogrames.net/games/sinbad_pc_action/
Výrobce hry: Atari
Distributor hry: Atari
Distributor hry v ČR: ?
Předpokládané datum vydání: Říjen 2003

Zdroj: 3DGamers

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutratit ani korunu

Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zah…

Občas to vyjde tak, že na hry po vánočních nákupech už prostě nezbude žádný zlaťák. Jak tedy trávit dlouhé zimní večery, když už máte všechno dohrané? Vybrali jsme pár kousků, za které nemusíte dát ani korunu, a i tak se budete královsky bavit.

5.  12.  2017 | | 18 N/A
Nejlepší hry pro Playstation 4: deset tipů, které zaručeně dobře zabaví

Nejlepší hry pro Playstation 4: deset …

Letos se pro Playstation urodila spousta herních pecek, v našem vánočním rádci proto z většiny najdete exkluzivní tituly. Nezapomněli jsme ale ani na multiplatformní hry.

30.  11.  2017 |
Ubisoft rozdává AC IV: Black Flag a World in Conflict zcela zdarma

Ubisoft rozdává AC IV: Black Flag a Wo…

Nadílka od Ubisoftu bude v podobě her, které určitě moc dobře znáte. Těšíte se?

5.  12.  2017 | | 2 N/A
Xbox One vs Xbox One X: grafický pokrok nebo bláboly? (galerie)

Xbox One vs Xbox One X: grafický pokro…

Xbox One X vyšlo nedávno a mezi vylepšeními jasně dominuje grafika. Rozhodli jsme se, že několik her detailně porovnáme v galerii.

29.  11.  2017 | | 30 N/A
Vybrali jsme nejlepší PC hry pod stromeček

Vybrali jsme nejlepší PC hry pod strom…

Toto je deset her, které byste rozhodně neměli při hraní na počítači vynechat.

6.  12.  2017 | | 21 N/A
7 tipů na nejbrutálnější hry historie, co vám zaručeně spraví chuť

7 tipů na nejbrutálnější hry historie,…

Je libo násilí a hektolitry krve? I to se občas šikne. Pojďte se tedy s námi podívat na ty nejbrutálnější hry, které spatřily světlo světa.

4.  12.  2017 | | 3 N/A
Vybrali jsme nejlepší herní notebooky pod stromeček, zahraje si každý

Vybrali jsme nejlepší herní notebooky …

Pořádný herní notebook seženete za 25 tisíc. Vybrali jsme však i levnější stroje s nutnými kompromisy, nebo naopak děla s cenou ke sta tisícům

9.  12.  2017 | | 11 N/A
Herní agenda: pochmurný listopad plný božích her

Herní agenda: pochmurný listopad plný …

Konec roku se blíží a hráčská komunita se stále těší z nových AAA titulů. Ne v každém případě to ale vyjde a v minulém měsíci jsme zaznamenali pár průšvihů, které se dostaly i mimo herní svět. Nebudeme ale listopad brát tak negativně. Přece jenom se v něm objevilo pár světlých chvil, které byste rozhodně neměli minout.

2.  12.  2017 |