Devil Inside a Stopařův průvodce ve výhledu

Informace o přípravě dvojice nových her, z nichž jedna je zajímavá angažovaností firmy Cryo a druhá využitím slavné předlohy.

Cryo společně s firmou Gamesquad (jejímž šéfem je autor série Alone in the Dark) oznámili tento týden, že pracují na nové hře s názvem Devil Inside. Podle jejich prohlášení by mělo jít o hororovou adventure s akčními vsuvkami. Ocitnete se v kůži muže jménem Dave, a jeho ďábelské pomocnice s přesmyknutým jménem Deva. Zatímco Dave je vyslancem televizního kanálu specializujícího se na paranormální jevy a jiné divnoty, Deva je jeho materializované (nej)horší já (jak ostatně napovídá název hry). Společným úkolem pro oba dva hrdiny je dopadení prchajícího hromadného vraha a jeho neméně záporných přisluhovačů. Obrázky dole patří právě k téhle hře. Vydání je ohlášeno na listopad letošního roku.

     

Octagon Entertainment ohlásil, že bude "financovat a publikovat" počítačovou hru podle slavné knižní série Douglase Adamse Hitchhiker's Guide to the Galaxy, kterou vytvořila firma Digital Village. Hra je popisována jako "realtimová 3D arkádní adventura" sledující vesmírná dobrodružství Arthura Denta, sympatického hrdiny uvedené knihy. Rozpočet na vývoj hry je 1,8 miliónu liber, na uveřejnění si ještě počkáme - je plánováno na 3. čtvrtletí roku 2001.

Zástupce Octagonu uvedl, že hra bude k dispozici pro PC, Macintosh a jednu z konzolí nové generace - buď Sega Dreamcast, Sony Playstation 2 nebo Nintendo Dolphin (vývojáři se stále rozhodují, která z konzolí bude z hlediska herních možností nejvhodnější). V plánu je i verze pro konzoli Gameboy Color.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Half-Life série je před příchodem Alyx na Steamu ke hraní zcela zdarma

Half-Life série je před příchodem Alyx na Steamu k…

Kdy, když ne teď.

22.  1.  2020 | | 15 N/A
CD Projekt Red přiznává brutální režim vývojářů ke konci vývoje Cyberpunku

CD Projekt Red přiznává brutální režim vývojářů ke…

Dokončit Cyberpunk 2077 není pro vývojáře žádný med a to nejhorší zřejmě teprve přijde.

20.  1.  2020 | | 5 N/A
Hráli jsme DOOM Eternal: peklo je na Zemi

Hráli jsme DOOM Eternal: peklo je na Zemi

Nedávno jsme dostali možnost vyzkoušet si ve Varšavě nový Doom Eternal. A stálo to za to! Takhle brutální a rychlou řežbu jsme tu ještě neměli.

21.  1.  2020 | | 12 N/A
Za odložením Cyberpunku prý stojí slabé konzole, největší problém má Xbox

Za odložením Cyberpunku prý stojí slabé konzole, n…

Cyberpunk 2077 dostal minulý týden odklad data vydání a vyjde tak až v září. Polský insider Borys Niespielak tvrdí, že je to kvůli optimalizaci pro konzole.

23.  1.  2020 | | 9 N/A
Zadarmo nebo se slevou: čínský Nový rok a The Bridge zdarma

Zadarmo nebo se slevou: čínský Nový rok a The Brid…

Na všech platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Někdy je toho ale tolik, že se v tom člověk jen těžko orientuje. My vám s tím rádi pomůžeme. Podívejte se níže na akce, které by vám tento týden neměly uniknout.

24.  1.  2020 | | 3 N/A