Devil May Cry projde HD faceliftem

Rojí se to jako houby po dešti. Sony sice zrušilo zpětnou kompatibilitu s PS2, to ale neznamená, že by se postarší tituly nakonec na PS3 ve formě HD kolekcí přeci jen nepodívaly. Nyní přichází na řadu série Devil May Cry se svou vlastní kompilací Devil May Cry 10th Anniversary Collection.

Nebo to tak alespoň na svých stránkách tvrdil španělský obchod XtraLife, který se dokonce nezdráhal zveřejnit oficiální boxart. Titul chvíli nato z nabídky stáhl. Kolekce má obsahovat první tři díly, samozřejmě předělané do vyššího rozlišení.

ss_preview_portada8240.jpeg.jpg

O pravdivosti zprávy se můžeme zatím jen dohadovat, nevidíme každopádně důvod, proč by k vydání kolekce nemělo dojít. Nejpozději bychom se to ostatně meli dozvědět 30. listopadu, kdy má Devil May Cry 10th Anniversary Collection dorazit na pulty obchodů.

Zdroj: Siliconera

 

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |