Diablo 4 bude mít také osvobozování táborů ve stylu Far Cry 4

Otevřený svět nového Diabla bude znamenat i několik novinek od konkurence.

Diablo 4 je na cestě a podle dosavadních informací se má vrátit ke svým temným a brutálním kořenům. Působí tak i ze zveřejněných záběrů a trailerů, což ale neznamená, že se nedočkáme nějakých novinek a celkově moderních herních prvků. 

Jednou z velkých novinek bude samozřejmě relativně rozlehlý otevřený svět, ve kterém budeme moci kombinovat příběhové kapitoly s více volnočasovými aktivitami a questy. Patřit mezi ně bude i dnes již obligátní osvobozování táborů, roztroušených po různých koutech světa. Podobně, jak je to třeba v nových dílech Far Cry. Blizzard ale dodává, že Diablo 4 má otevřený svět, který se rozhodně vyplatí prozkoumávat. 

Diablo IV odhaleno debutovým trailerem, vrací sérii ke kořenům

Diablo IV odhaleno debutovým trailerem, vrací sérii ke kořenům

Ten je totiž naplněn nejen lákavým lootem, ale i zajímavými aktivitami, různými eventy, PvP prvky a dalšími kratochvílemi. To osvobozených táborů se tak nastěhují obchodníci a další pomocná síla a hráč se může rychleji pohybovat po mapě. Také online prvky rozhodně nebudou tak dominantní jako v MMO hrách a hráč neuvidí další hráče zdaleka tak často. Vlastně můžete odehrávat kompletní příběh zcela sami. 

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 8 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na vydání remaku

Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na …

Mafia není nejobtížnější hrou všech dob, přesto ale obsahuje některé složitější momenty. Proto jsme pro vás připravili podrobný návod, pomocí kterého hru dohraje každý. Navrch jsme přidali několik desítek dobrých rad pro pohodový život každého správného mafiána. Neváhejte a přesuňte se s námi do třicátých let minulého století!

4.  7.  2020 | | 47 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na multiplayerovky

Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

3.  7.  2020 | | 2 N/A
Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a Stranger Things 3 zdarma

Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

26.  6.  2020 |