Diablo 4 nabídne pět různorodých prostředí a přes 150 dungeonů

Chystané akční RPG rozhodně nebude chudé na obsah.

V nedávné spršce informací, díky které k nám dorazily i čerstvé záběry ze hry, se nový vedoucí projektu Joe Shely rozpovídal o Diablu 4 o něco více. Prý se máme těšit na velmi různorodý a rozsáhlý svět, který bude přímo vybízet k prozkoumávání. Tvůrci chtějí vytvořit mapu, ve které se budete chtít ztratit a jen ta se potulovat. 

Celý herní svět by měl sestávat z pěti velmi různorodých prostředí a biomů, takže se hráči rozhodně nebudou cítit v jednom kole. Rozprostřeno pak bude všude více jak 150 unikátních dungeonů, aby rabování pokladnic stálo za to.

Průzkum a pohyb ve světě bude vůbec velmi důležitý herní prvek. Kromě neustálých překvapení se máme těšit na dynamické změny počasí, pečlivě vybrané předměty a celou řadu dalších chuťovek. Už dříve ostatně tvůrci říkali, že se z hlediska vizuálu chtějí inspirovat staršími díly série. A to se jim zatím rozhodně daří. 

Diskuze (1) Další článek: Jaké hry si zahrajete v dubnu 2022: LEGO Star Wars, Nintendo Switch Sports, Polda 7 a další

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Aktuality

13:40 | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 
13:03 | Stavebnice LEGO Bricktales se rozrostla o nový obsah v rámci DLC zdarma. Skrz novou příběhovou linku pomůžete velikonočnímu zajíčkovi zachránit Velikonoce. 
12:32 | Kouzelné RPG Ni no Kuni II: Revenant Kingdom vyšlo na Xbox One a Series S|X v Prince's edici, která kromě základního příběhu obsahuje i všechna rozšíření. Můžete ho vyzkoušet skrz předplatné Game Pass. 
17:07 | Pixelartová akce The Mageseeker ze světa League of Legends se ukazuje v prvních záběrech z hraní. Do boje se Sylasem se vydáme už 18. dubna na PC, PS4, PS5, XO, XSX a Switchi. 

Březnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 15 zdrojů s výkonem 750 W

Pravidla pro létání s drony

Test levných soundbarů k televizi

Jak na návrh vlastního interiéru