Diablo IV nebude součástí Xbox Game Passu. Spekulace vyvrací generální manažer Blizzardu

Už 17. března odstartuje betatest Diabla IV pro hráče, kteří si hru předobjednali. Další týden pak dostane šanci úplně každý. Vzhledem k tomu, že je stále v procesu akvizice Activisionu Microsoftem, pro některé hráče to mohlo znamenat, že stejně jako ostatní first-party hry Microsoftu bude v den vydání součástí Game Passu i Diablo IV. Blizzard ho ale momentálně nemá v plánu do této služby zařadit.

Na Twitteru to osvětlil Rod Fergusson, který v Blizzardu zastává funkci generálního manažera. Následně odpovídal i na další otázky. Jako třeba, že Diablo IV bude podporovat crossplay mezi PC, PlayStationem i Xboxem. Bohužel ale nezamíří na Switch, kde se třetímu a předělávce druhého dílu zadařilo. 

Pokud se zapojíte do betaverze, čeká vás i pár exkluzivních odměn. Kromě dvojice titulů je to Beta Wolf Pack Cosmetic Item, se kterým můžete na zádech nosit spící štěňátko. Abyste získali vše, stačí dosáhnout 20. úrovně. Nezáleží na tom, jestli to stihnete v betě pro předobjednávky nebo až další týden v otevřeném testu.

Diskuze (8) Další článek: Letos přijde PS5 s odnímatelnou mechanikou, příští rok výkonnější PS5 Pro, tvrdí insider

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,