Diablo IV odhaleno debutovým trailerem, vrací sérii ke kořenům

Izometrický krvák jako za starých časů.

BlizzCon 2019 se rozjel před chvílí a Blizzard se okamžitě rozhodl střelit do diváků horkou kartu. Diablo IV je oficiálně oznámeno a půjde o staré dobré hardcore izometrické RPG pro PC, PS4 a Xbox One. 

Mělo by opravdu jít o plnohodnotný projekt a návrat k temné a brutální atmosféře původních her, které máme tak rádi. Tvůrci slibují, že se kromě návratu ke kořenům dočkáme také moderních prvků a vychytávek, které dokonale spojí to staré a to nové. 

Blizzard se očividně snaží co nejvíce zapomenout na mobilní minelu jménem Immortal. Kromě krásného filmečku jsme se dočkali také první ukázky přímo ze hry a hra bude dokonce dostupná přímo na místě v krátké hratelné demoverzi. O čem hra bude? Více informací dorazí v nadcházejících dnech, už nyní ale víme, že si to rozdáme pěkně na ostří mečů a dalších zbraní s královnou pekla samotného, Lilith. 

Poodhaleny byly tři populární třídy, které se vrátí i ve čtvrtém dílu. Půjde o Barbara, Čarodějku a Druida. Diablo IV tak bude plnohodnotné pokračování ze staré školy, na které všichni fanoušci čekají. Více již brzy.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Half-Life série je před příchodem Alyx na Steamu ke hraní zcela zdarma

Half-Life série je před příchodem Alyx na Steamu k…

Kdy, když ne teď.

22.  1.  2020 | | 15 N/A
CD Projekt Red přiznává brutální režim vývojářů ke konci vývoje Cyberpunku

CD Projekt Red přiznává brutální režim vývojářů ke…

Dokončit Cyberpunk 2077 není pro vývojáře žádný med a to nejhorší zřejmě teprve přijde.

20.  1.  2020 | | 5 N/A
Hráli jsme DOOM Eternal: peklo je na Zemi

Hráli jsme DOOM Eternal: peklo je na Zemi

Nedávno jsme dostali možnost vyzkoušet si ve Varšavě nový Doom Eternal. A stálo to za to! Takhle brutální a rychlou řežbu jsme tu ještě neměli.

21.  1.  2020 | | 12 N/A
Za odložením Cyberpunku prý stojí slabé konzole, největší problém má Xbox

Za odložením Cyberpunku prý stojí slabé konzole, n…

Cyberpunk 2077 dostal minulý týden odklad data vydání a vyjde tak až v září. Polský insider Borys Niespielak tvrdí, že je to kvůli optimalizaci pro konzole.

23.  1.  2020 | | 8 N/A
Zadarmo nebo se slevou: čínský Nový rok a The Bridge zdarma

Zadarmo nebo se slevou: čínský Nový rok a The Brid…

Na všech platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Někdy je toho ale tolik, že se v tom člověk jen těžko orientuje. My vám s tím rádi pomůžeme. Podívejte se níže na akce, které by vám tento týden neměly uniknout.

24.  1.  2020 | | 3 N/A