Diablo IV odhaleno debutovým trailerem, vrací sérii ke kořenům

Izometrický krvák jako za starých časů.

BlizzCon 2019 se rozjel před chvílí a Blizzard se okamžitě rozhodl střelit do diváků horkou kartu. Diablo IV je oficiálně oznámeno a půjde o staré dobré hardcore izometrické RPG pro PC, PS4 a Xbox One. 

Mělo by opravdu jít o plnohodnotný projekt a návrat k temné a brutální atmosféře původních her, které máme tak rádi. Tvůrci slibují, že se kromě návratu ke kořenům dočkáme také moderních prvků a vychytávek, které dokonale spojí to staré a to nové. 

Blizzard se očividně snaží co nejvíce zapomenout na mobilní minelu jménem Immortal. Kromě krásného filmečku jsme se dočkali také první ukázky přímo ze hry a hra bude dokonce dostupná přímo na místě v krátké hratelné demoverzi. O čem hra bude? Více informací dorazí v nadcházejících dnech, už nyní ale víme, že si to rozdáme pěkně na ostří mečů a dalších zbraní s královnou pekla samotného, Lilith. 

Poodhaleny byly tři populární třídy, které se vrátí i ve čtvrtém dílu. Půjde o Barbara, Čarodějku a Druida. Diablo IV tak bude plnohodnotné pokračování ze staré školy, na které všichni fanoušci čekají. Více již brzy.

Diskuze (3) Další článek: Rainbow Six, Watch Dogs a Gods & Monsters si zahrajeme i na next-genu

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Jaký levný mobil pod stromek? V Computeru jsme jich devět otestovali, mezi foťáky a displeji jsou značné rozdíly

Jaký levný mobil pod stromek? V Computeru jsme jich devět otestovali, mezi foťáky a displeji jsou značné rozdíly

** Otestovali jsme 9 mobilů s cenou do 4 000 Kč ** K tomu pět herních notebooků s cenou do 40 000 Kč ** Podívali jsme se na metody, jak efektivně omezit používání sociálních sítí

Časopis Computer
Časopis Computer
Vystřízlivění z předplatného. Mimo her s reklamami je to největší zlo, které mohlo mobily potkat

Vystřízlivění z předplatného. Mimo her s reklamami je to největší zlo, které mohlo mobily potkat

** Předplatné bylo před lety doménou streamovacích služeb ** Dnes na něj najíždí i vývojáři her a aplikací ** Peníze z vás dostávají po troškách, ale mnohem častěji

Martin Chroust
předplatnéMobilní aplikaceSmartphony
Uprchlíci se na Mastodonu chovají jako na Twitteru. K nelibosti původních uživatelů (komentář)

Uprchlíci se na Mastodonu chovají jako na Twitteru. K nelibosti původních uživatelů (komentář)

** Mastodon zažívá invazi „nepřátel“, před kterými se tam původní uživatelé šli schovat ** Uprchlíci z Twitteru se chovají jako opilí hluční turisté ** To jsou zkušenosti člověka, který Mastodon mnoho let používá

redakce
MastodonTwitterSociální sítě
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2

Aktuality

24. listopadu | Dead Island 2 se sice opozdí, ale už 6. prosince uvidíme nové záběry z hraní. Máme se těšit na akci, brutalitu a hordu zombíků. 
24. listopadu | Studio, které jsme dříve znali jako Square Enix Montréal, zavírá krám a s ním končí i podpora jeho starších her. Od 1. prosince už Arena Battle Champions, Deus Ex Go, Hitman Sniper: The Shadows ani Space Invaders: Hidden Heroes na Play Store ani App Store nenajdete. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách