Diablo IV odhaleno debutovým trailerem, vrací sérii ke kořenům

Izometrický krvák jako za starých časů.

BlizzCon 2019 se rozjel před chvílí a Blizzard se okamžitě rozhodl střelit do diváků horkou kartu. Diablo IV je oficiálně oznámeno a půjde o staré dobré hardcore izometrické RPG pro PC, PS4 a Xbox One. 

Mělo by opravdu jít o plnohodnotný projekt a návrat k temné a brutální atmosféře původních her, které máme tak rádi. Tvůrci slibují, že se kromě návratu ke kořenům dočkáme také moderních prvků a vychytávek, které dokonale spojí to staré a to nové. 

Blizzard se očividně snaží co nejvíce zapomenout na mobilní minelu jménem Immortal. Kromě krásného filmečku jsme se dočkali také první ukázky přímo ze hry a hra bude dokonce dostupná přímo na místě v krátké hratelné demoverzi. O čem hra bude? Více informací dorazí v nadcházejících dnech, už nyní ale víme, že si to rozdáme pěkně na ostří mečů a dalších zbraní s královnou pekla samotného, Lilith. 

Poodhaleny byly tři populární třídy, které se vrátí i ve čtvrtém dílu. Půjde o Barbara, Čarodějku a Druida. Diablo IV tak bude plnohodnotné pokračování ze staré školy, na které všichni fanoušci čekají. Více již brzy.