Diablo IV sbírá výborná hodnocení. První recenze zmiňují napínavý příběh a promyšlený endgame obsah

Už jen pár dní a bude moci každý vyrazit do Sanctuary. Nové porcování zplozenců pekla má našlápnuto velmi dobře. Některé zahraniční weby se k recenzentské kopii dostali s předstihem, a tak první hodnocení spatřily světlo světa ještě před vydáním. Diablo IV má momentálně na Metacritic 88 %, což z něj dělá jednu z nejlépe hodnocených her od Blizzardu za poslední dekádu. 

ee193a2a-39f7-4c0d-8996-90bc61fa5f23

V řadě z nich si slova chvály odnáší příběh. „Hra nabízí napínavý děj a chytře napsané dialogy s poutavým příběhem a propracovanými postavami," píše se v recenzi webu The Enemy, který Diablu udělil absolutní hodnocení. I endgame obsah, tedy aktivity, které hráče čekají po dokončení základní kampaně, má být na dobré cestě. Francouzský Gameblog si pochvaluje přepracovaný systém Paragon, nekonečné výzvy a neustále narůstající obtížnost, která dává hráči pocit, že se neustále zlepšuje. 

Vzhledem k tomu, že s předstihem se do hry dostalo malé množství hráčů, se Blizzard vyvaroval problémům se servery. Nejspíš se ani při ostrém spuštění nevyhneme frontám, ale v průběhu nedávného Server Slamu problémy nebyly nikterak velké. Příprava na vydání by se v tomhle ohledu mohla opravdu vyplatit. 

Nás výprava do temnot Diabla IV teprve čeká. Vypadá to, že Blizzard na naši část Evropy tak nějak zapomněl, a tak si české recenze s předstihem nepřečtete. Alespoň budeme moci zhodnotit hru v takovém stavu, jak ji dostanou přímo hráči. 

Diskuze (16) Další článek: Ratchet & Clank: Rift Apart míří na PC. Zachránit svět v alternativních dimenzích vyrazíme v červenci

Témata článku: , , , , , , , , ,