Diablovo Doupě - nejobsáhlejší česká fansite o sérii Diablo

Ku příležitosti spuštění nového designu a také přesunutí stránek Diablovo Doupě na novou adresu vám přinášíme zajímavý pohled na nejobsáhlejší českou fansite pojednávající o sérii Diablo. Desítky rad, detailní popis všech questů, předmětů a postav, spousta zajímavých souborů, to vše je jen zlomek toho, co web Diablovo Doupě nabízí.
Diablovo Doupě - nejobsáhlejší česká fansite o sérii Diablo

Adresa serveru: http://www.diablovodoupe.cz

Diablo i jeho druhý díl byl v době svého vydání považován za to nejkvalitnější, co do této doby dokázal žánr akčních RPG vyprodukovat - hovoří o tom konec konců ani dnes nehynoucí zájem o tyto hry ze strany hráčské veřejnosti. Byť se dnes najde mnoho odpůrců kritizujících snad až přespřílišnou akčnost a malý záběr na prvky klasických RPG, patří Diablo 1 & 2 stále mezi nejoblíbenější hry svého žánru nejen u nás, ale i v dalších zemích po celém světě. Není tedy divu, že stejně jako u desítek dalších oblíbených počinů, i v případě této série začaly po celém světě vznikat specializované servery, o jejichž provoz se starají především fanoušci dané hry. Mezi jeden z nich patří také web Diablovo Doupě - a ne náhodou jsou právě tyto stránky považovány za nejkvalitnější u nás.

Historie serveru Diablovo Doupě sahá do doby před třemi lety, kdy byl server oficiálně spuštěn. I vy jste se s ním mohli často potkávat na stránkách Doupěte, tato fansite patřila mezi jeden z našich spřátelených a hostujících webů. Autoři nyní přesunuli své stránky na novou doménu http://www.diablovodoupe.cz a všechny časté návštěvníky potěšily také zdokonaleným designem.

Nejobsáhlejší česká fansite!

Na začátku dnešního článku jsem server Diablovo Doupě počastoval příznivým hodnocením "nejobsáhlejší české fansite". Čím to, že si nejen v mých očích tento web vysloužil tak pochvalné hodnocení? Velký podíl na tom má mimo pravidelné a neváznoucí aktualizace samozřejmě také mimořádně bohatý obsah, o kterém si nyní povíme něco málo více.

Server je rozdělen na několik částí, za zmínku stojí zejména čtyři hlavní, z nichž každá pojednává o některé z her či datadisků v bohaté historii série Diablo. V každé z nich vás čeká nejen důkladný popis základních parametrů hry, několik typů pro začátečníky, ale také přehled všech zbraní či předmětů. Při prvním kontaktu s hrou vám jistě přijde vhod také popis herních postav, díky kterému získá i nováček lepší představu o tom, který z charakterů je vhodné či naopak zcela nevhodné zvolit.

Dlouhodobě na stránkách například probíhá soutěž o nejlepší postavu - hráči hry tak mohou autorům posílat podrobnosti o svých desítkami hodin hraní vypiplaných a řádně prověřených charakterech, ty nejlepší jsou pak v příslušné sekci uvedeny na webu.

Popis questů, fórum a chat

Jak tomu tak bývá, mezi jednu z nejnavštěvovanějších rubrik patří především detailní popis všech questů, tedy úkolů, které musíte pro postup hrou plnit. Autoři nejenže nabízí přesný a správný postup, jak daný úkol dokončit, co více, najít zde můžete například také podrobnosti o tom, co si za svou snahu vysloužíte, tedy, jakou odměnu získáte.

Pro ty z vás, kteří si rádi vyměňují nabyté poznatky s ostatním hráči, je určeno diskusní fórům, příznivci živých rozhovorů pak mohou navštívit také povedený chat - v jeho případě je vám dokonce umožněno dopředu si domluvit den a hodinu, kdy vám bude některý z tvůrců serveru či četných návštěvníků takzvaně "k dispozici" a pomůže vám tak například vyřešit jakýkoliv problém se hrou.

Jak možná znalci série Diablo tuší, v průběhu hry si může šikovný hráč vysloužit či najít ohromné množství předmětů a unikátních zbraní. Vyznat se v té ohromné záplavě všech itemů je opravdu nadlidským úkolem, autorům stránek Diablovo Doupě se však podařilo nashromáždit neuvěřitelné množství údajů a tak na této fansite můžete mimo vše ostatní najít důkladný popis všech předmětů.

Co vše najdete na fansite Diablovo Doupě?

  • Detailní popis questů u her série Diablo
  • Bohatý download čítající desítky užitečných souborů
  • Klasické fórum a živý chat
  • Popis a strategie herních postav
  • Informace o herních předmětech
  • Bohatá nabídka pozadí na plochu s tématikou hry Diablo
  • Soutěž o nejlepší postavu a předmět ve hře Diablo II

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší PC hry pod stromeček

Vybrali jsme nejlepší PC hry pod strom…

Toto je deset her, které byste rozhodně neměli při hraní na počítači vynechat.

18.  11.  2017 | | 11 N/A
Need for Speed Payback: nedostatečně rychle a zběsile (recenze)

Need for Speed Payback: nedostatečně r…

Po menší přestávce jsme se konečně dočkali dalšího dílu série Need for Speed. Prospěla závodům pauza stejně, jako novému asasínovi? To se dozvíte z naší recenze.

12.  11.  2017 | | 17 N/A
Call of Duty: WWII - válka se nikdy nezmění (recenze)

Call of Duty: WWII - válka se nikdy ne…

Call of Duty se po dlouhé době opět vrací na domácí půdu, přitom se ale snaží zůstat moderní. Jak mu to vychází?

6.  11.  2017 | | 11 N/A
Městská akce Watch Dogs je na PC zdarma, stahujte!

Městská akce Watch Dogs je na PC zdarm…

Pokud jste ještě nedali prvním dílu této série šanci, nyní už nemáte žádný důvod akci nevyzkoušet.

7.  11.  2017 | | 2 N/A
Playstation trofeje začínají mít smysl, dostanete za ně kredity

Playstation trofeje začínají mít smysl…

Pokud patříte mezi lovce trofejí na konzoli Playstation, vaše snažení dost možná nabere výraznější obrysy.

6.  11.  2017 | | 10 N/A
Na PS Store startuje nová akce, najdete tam spoustu her pod tři stovky

Na PS Store startuje nová akce, najdet…

Chcete si doplnit svou digitální knihovničku konzole Playstation o pár parádních pecek? V obchodě máte skvělou akci.

16.  11.  2017 | | 4 N/A
Microsoft rozjíždí časově omezenou nabídku bundlů konzole Xbox One S

Microsoft rozjíždí časově omezenou nab…

Slevová mánie začíná.

12.  11.  2017 |
Testovali jsme Xbox One X: jde o nejvýkonnější konzoli na trhu?

Testovali jsme Xbox One X: jde o nejvý…

Tak je to konečně tady. Vyšel Xbox One X, nejvýkonnější konzole na trhu a dlouho opěvovaný klenot Microsoftu. Je to opravdu dobrá herní mašina nebo přeceněný favorit?

17.  11.  2017 | | 11 N/A