DICE popsalo multiplayer v Battlefieldu 3

V den launche budete moci vybírat z pěti různých módů.
DICE popsalo multiplayer v Battlefieldu 3

Ti z vás, kteří se těší především na multiplayerovou část Battlefieldu 3, budou moci v den launche vybírat z pěti různých módů a devíti map. K dispozici bude Team Deathmach, Squad Deathmatch, Rush, Squad Rush a Conquest.

Team Deathmatch znáte určitě všichni - válčit proti sobě budou dva týmy, každý maximálně o dvanácti členech, kdy bude nutné nasbírat určitý počet fragů dříve, než tak učiní soupeř. Týmy nebudou moci využít žádná vozidla.

bf3---mp---caspian-border---gamescom02.jpg

Mód Squad Deathmatch je velmi podobný tomu předešlému, pravidla jsou v něm ale trochu upravená. Soupeřit v něm budou čtyři týmy o čtyřech lidech, které navíc budou moci používat bojová vozidla pěchoty (BVP, nebo-li anglicky IFV).

Počet hráčů v módu Rush bude závislý na platformě - na PC se bude moci připojit 32 hráčů, na konzolích "jen" 24. Tým útočníků v něm bude muset najít M-COM stanice a zneškodnit je, přičemž bránit jim v tom bude tým obránců. Používat budete moci veškerá vozidla. Útočníci se budou moci respawnovat jen několikrát, obránci neomezeně.

bf3---mp---caspian-border---gamescom12.jpg

Rush se v Battlefieldu 3 dočká několika změn. Tak hlavně, M-COM stanici nebudete moci zničit výbušninou nebo střelbou jako v případě Bad Company 2, bude ji možné jen aktivovat či deaktivovat.

Dále, pokud bude nějaká stanice aktivovaná a žádný z útočníků se nebude moci respawnovat, skončí hra buď výbuchem stanice nebo v momentě, kdy ji obránci deaktivují. Nakonec, když začne obránce s deaktivací stanice těsně před tím, než má vyletět do vzduchu, bude exploze pozdržena. Pokud útočník obránce zastřelí během deaktivace, stanice okamžitě vybuchne.

bf3---mp----caspian-border---gamescom04.jpg

Ve Squad Rush se proti sobě postaví dva týmy o čtyřech lidech. V mapě budou dvě základny, v každé pak jen jedna M-COM stanice. V tomto módu nebudete moci využít žádná vozidla, spolehnout se budete muset jen na své nohy.

Mód Conquest všichni fanoušci série moc dobře znají. Počet hráčů bude opět záviset na platformně - v případě konzolové verze bude moct hrát maximálně 24 lidí, v PC verzi pak 32 nebo 64. Se svým týmem budete získávat kontrolu nad speciálními vlajkami, využívat k tomu budete moci všechna vozidla. Jakmile nějakou vlajku ovládnete, začnou se soupeři odečítat tickety. Ten tým, který jako první přijde o všechny tickety, prohrál.

Aby toho nebylo málo, připravili si pro vás tvůrci jakousi obdobu mutátorů. Nastavit si budete moci například omezení vozidel jen na BVP nebo hardcore mód, v němž na obrazovce neuvidíte HUD.

Zdroj: Battleblog
Dostupné pro: PC, X360, PS3
Žánr: Akce | Válečná akce
Výrobce: DICE | Webové stránky hry
Začátek prodeje: 25. října 2011
  • Válečná atmosféra
  • Brilantní multiplayer
  • Frostbite 2 vypadá skvěle
  • Výborné zvuky
  • Dobrá optimalizace
  • Málo misí v co-op módu
  • Příliš skriptovaná a lineární kampaň
  • Otravné spouštění MP přes browser

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |19 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |6 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Steamu a Black Friday

Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Stea…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  11.  2020 | |1 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce