Die Hard Trilogy 2: Viva Las Vegas

Die Hard Trilogy. Tři super filmy, tři hry v jedné a slušný nářez jak na Playstationu, tak na PC. Říkáte, že byste nebyli proti si něco takového zopakovat? U Foxů vám vyšli vstříc a vzhledem k tomu, že Die Hard Trilogy II se právě objevila na trhu, objevuje se zároveň s tím i legitimní otázka: Co náš čeká?
Die Hard Trilogy 2: Viva Las Vegas
Die Hard Trilogy. Tři super filmy, tři hry v jedné a slušný nářez jak na Playstationu, tak na PC. Říkáte, že byste nebyli proti si něco takového zopakovat? U Foxů vám vyšli vstříc a vzhledem k tomu, že Die Hard Trilogy II se právě objevila na trhu, objevuje se zároveň s tím i legitimní otázka: Co náš čeká?

Odpověď na v úvodu položenou otázku není nijak překvapivá. Čekají nás tak jako v první Trilogy opět tři hry v jedné:klasická 3D person vyhlazovací akce, při které budete jako starý dobrý John McClane osvobozovat rukojmí, pak zběsilá jízda vším možným ulicemi města, a chybět samozřejmě nebude ani osvědčená third person akční adventura. A to vše buď pěkně dohromady jako součást příběhu s téměř filmovým scénářem a vloženými sekvencemi a nebo každý mód zvlášť.

Co se příběhu týče, i tady se autoři drželi toho, co slavilo úspěch v kinech, na počítačích i konzolích a co se dá popsat stručně jako: John McClane na špatném místě ve špatnou dobu. Die Hard Trilogy II má podtitul Viva Las Vegas, z čehož vyplývá, že nás v pětadvaceti levelech čekají casina, hotely a ulice zaplavené nejen světlem neonů, ale i luxusními bouráky, kterým nejspíš díky vysoké interaktivitě s okolím trochu pomačkáte plechy. Připraveni jsou nepřátelé (mezinárodní skupina teroristů), kteří budou mít údajně naprogramováno slušné množství mozkových závitů a jakmile vás zaregistrují, nejen že se za vámi klidně rozběhnou po schodech, ale budou vás hledat i podle zvuků a při přestřelce se budou schovávat za každým rohem (doufejme). Jejich těla by navíc měla být tak, jak je to u všech nových akčních věcí dobrým zvykem, rozdělena na segmenty. Těchto segmentů bude ovšem v porovnání s např. Kingpinem nebo Soldier Of Fortune jen ubohých pět, což napovídá cosi o tom, že u Foxů se kromě některých vylepšení na tomto poli ohřívala spíš stará polívka. O něco příjemnější zprávy se týkají zbrojního arzenálu, který by měl snad ukojit i ty nejrozmlsanější. Dvanáct zbraní, ze kterých zmíním aspoň takové kousky jako brokovnici, různé typy granátů, klasický automat MP 5, plamenomet, raketomet či pušku používající elektrické výboje k ochromení terče - s tím už se dá přece něco podnikat. Stejně tak ani vozový park nevypadá špatně: taxík, policejní auto, sanitka, údržbářská dodávka, cisterna, sedan nebo jeep – jedna větší klasika za druhou (zároveň však taky žádná stopa po originálních nápadech). K tomu si navíc připočtěte jako Češi ještě malinkou perličku: jedna z hlavních postav se jmenuje Elena Goskhinová a kromě toho, že je modelkou, je i bývalou agentkou Československa:-))

Jedno je jisté: Ať už bude nakonec Die Hard Trilogy 2 jen obyčejným pokračováním s lepší grafikou nebo naopak jedním z vrcholů této sezóny, úspěch má zaručený už teď: vždyť správný chlapík Bruce Willis (momentálně opět na vrcholu popularity) má fanoušků, kteří si s ním rádi po letech zakřičí „Jipijéj, prasečí hlavo !“, víc než dost a navíc, ten nejgeniálnější marketingový tah spočívá v tom, že jsou to přece tři hry v jedné!!! No nekupte to za tu cenu! (35 dolarů)

P.S: Chcete-li si udělat konkrétnější představu, tady máte na výběr ze čtyř trailerů. Zvlášť ten první stojí za to :-)))

TV Commercial (5.1 MB), Movie 1 (7 MB), Movie 2 (6.8 MB), Movie 3 (6 MB)

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší PC hry pod stromeček

Vybrali jsme nejlepší PC hry pod strom…

Toto je deset her, které byste rozhodně neměli při hraní na počítači vynechat.

18.  11.  2017 | | 12 N/A
Need for Speed Payback: nedostatečně rychle a zběsile (recenze)

Need for Speed Payback: nedostatečně r…

Po menší přestávce jsme se konečně dočkali dalšího dílu série Need for Speed. Prospěla závodům pauza stejně, jako novému asasínovi? To se dozvíte z naší recenze.

12.  11.  2017 | | 17 N/A
Na PS Store startuje nová akce, najdete tam spoustu her pod tři stovky

Na PS Store startuje nová akce, najdet…

Chcete si doplnit svou digitální knihovničku konzole Playstation o pár parádních pecek? V obchodě máte skvělou akci.

16.  11.  2017 | | 4 N/A
Testovali jsme Xbox One X: jde o nejvýkonnější konzoli na trhu?

Testovali jsme Xbox One X: jde o nejvý…

Tak je to konečně tady. Vyšel Xbox One X, nejvýkonnější konzole na trhu a dlouho opěvovaný klenot Microsoftu. Je to opravdu dobrá herní mašina nebo přeceněný favorit?

17.  11.  2017 | | 16 N/A
Fanoušci přinutili EA ke změně, Star Wars Battlefront 2 bude lepší

Fanoušci přinutili EA ke změně, Star W…

Velká vlna nevole od fanoušků Battlefrontu podle všeho padla na úrodnou půdu. EA chystá změny.

18.  11.  2017 | | 2 N/A
Městská akce Watch Dogs je na PC zdarma, stahujte!

Městská akce Watch Dogs je na PC zdarm…

Pokud jste ještě nedali prvním dílu této série šanci, nyní už nemáte žádný důvod akci nevyzkoušet.

7.  11.  2017 | | 2 N/A
Microsoft rozjíždí časově omezenou nabídku bundlů konzole Xbox One S

Microsoft rozjíždí časově omezenou nab…

Slevová mánie začíná.

12.  11.  2017 |
Cosplay: Když se z holek stávají vysněné krásky z videoher

Cosplay: Když se z holek stávají vysně…

Svět videoher se již dávno vymanil ze svého virtuálního rámce a čím dál tím více se prolíná s naším reálným životem a to v mnoha ohledech. Je ve vzájemném propojení s literaturou, filmovou či hudební tvorbou a ovlivňuje též intersociální vztahy. Jedním z pozoruhodných fenoménů v tomto ohledu je stále populárnější cosplay.

9.  11.  2017 | | 31 N/A