Die Hard Trilogy 2: Viva Las Vegas

Die Hard Trilogy. Tři super filmy, tři hry v jedné a slušný nářez jak na Playstationu, tak na PC. Říkáte, že byste nebyli proti si něco takového zopakovat? U Foxů vám vyšli vstříc a vzhledem k tomu, že Die Hard Trilogy II se právě objevila na trhu, objevuje se zároveň s tím i legitimní otázka: Co náš čeká?
Die Hard Trilogy 2: Viva Las Vegas
Die Hard Trilogy. Tři super filmy, tři hry v jedné a slušný nářez jak na Playstationu, tak na PC. Říkáte, že byste nebyli proti si něco takového zopakovat? U Foxů vám vyšli vstříc a vzhledem k tomu, že Die Hard Trilogy II se právě objevila na trhu, objevuje se zároveň s tím i legitimní otázka: Co náš čeká?

Odpověď na v úvodu položenou otázku není nijak překvapivá. Čekají nás tak jako v první Trilogy opět tři hry v jedné:klasická 3D person vyhlazovací akce, při které budete jako starý dobrý John McClane osvobozovat rukojmí, pak zběsilá jízda vším možným ulicemi města, a chybět samozřejmě nebude ani osvědčená third person akční adventura. A to vše buď pěkně dohromady jako součást příběhu s téměř filmovým scénářem a vloženými sekvencemi a nebo každý mód zvlášť.

Co se příběhu týče, i tady se autoři drželi toho, co slavilo úspěch v kinech, na počítačích i konzolích a co se dá popsat stručně jako: John McClane na špatném místě ve špatnou dobu. Die Hard Trilogy II má podtitul Viva Las Vegas, z čehož vyplývá, že nás v pětadvaceti levelech čekají casina, hotely a ulice zaplavené nejen světlem neonů, ale i luxusními bouráky, kterým nejspíš díky vysoké interaktivitě s okolím trochu pomačkáte plechy. Připraveni jsou nepřátelé (mezinárodní skupina teroristů), kteří budou mít údajně naprogramováno slušné množství mozkových závitů a jakmile vás zaregistrují, nejen že se za vámi klidně rozběhnou po schodech, ale budou vás hledat i podle zvuků a při přestřelce se budou schovávat za každým rohem (doufejme). Jejich těla by navíc měla být tak, jak je to u všech nových akčních věcí dobrým zvykem, rozdělena na segmenty. Těchto segmentů bude ovšem v porovnání s např. Kingpinem nebo Soldier Of Fortune jen ubohých pět, což napovídá cosi o tom, že u Foxů se kromě některých vylepšení na tomto poli ohřívala spíš stará polívka. O něco příjemnější zprávy se týkají zbrojního arzenálu, který by měl snad ukojit i ty nejrozmlsanější. Dvanáct zbraní, ze kterých zmíním aspoň takové kousky jako brokovnici, různé typy granátů, klasický automat MP 5, plamenomet, raketomet či pušku používající elektrické výboje k ochromení terče - s tím už se dá přece něco podnikat. Stejně tak ani vozový park nevypadá špatně: taxík, policejní auto, sanitka, údržbářská dodávka, cisterna, sedan nebo jeep – jedna větší klasika za druhou (zároveň však taky žádná stopa po originálních nápadech). K tomu si navíc připočtěte jako Češi ještě malinkou perličku: jedna z hlavních postav se jmenuje Elena Goskhinová a kromě toho, že je modelkou, je i bývalou agentkou Československa:-))

Jedno je jisté: Ať už bude nakonec Die Hard Trilogy 2 jen obyčejným pokračováním s lepší grafikou nebo naopak jedním z vrcholů této sezóny, úspěch má zaručený už teď: vždyť správný chlapík Bruce Willis (momentálně opět na vrcholu popularity) má fanoušků, kteří si s ním rádi po letech zakřičí „Jipijéj, prasečí hlavo !“, víc než dost a navíc, ten nejgeniálnější marketingový tah spočívá v tom, že jsou to přece tři hry v jedné!!! No nekupte to za tu cenu! (35 dolarů)

P.S: Chcete-li si udělat konkrétnější představu, tady máte na výběr ze čtyř trailerů. Zvlášť ten první stojí za to :-)))

TV Commercial (5.1 MB), Movie 1 (7 MB), Movie 2 (6.8 MB), Movie 3 (6 MB)

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Takhle vypadají nejlepší hry z výstavy E3 2018: je na co se těšit

Takhle vypadají nejlepší hry z výstavy…

Výstava E3 není jen o odhalení a novinkách. Také jsme se dočkali tuny nových obrázků z očekávaných her.

včera | | 2 N/A
Nejžhavější trailery a videa z výstavy E3 2018: vše v pohybu

Nejžhavější trailery a videa z výstavy…

Obrazovou galerii máme za sebou, teď jsou na řadě ty nejlepší trailery. A že jich bylo.

17.  6.  2018 | | 1 N/A
E3: Forza Horizon 4 se bude odehrávat v Británii za střídání ročních období

E3: Forza Horizon 4 se bude odehrávat …

Na konferenci Microsoftu snad nesmí nikdy chybět Forza. Nová Forza Horizon 4 se bude odehrávat v Británii a nabídne čtyři roční období.

13.  6.  2018 | | 2 N/A
Battlefield V se chlubí novým trailerem a slibuje režim Battle Royale

Battlefield V se chlubí novým trailere…

9.  6.  2018 | | 2 N/A
Cyberpunk 2077: E3 dojmy z nejambicióznějšího RPG dneška

Cyberpunk 2077: E3 dojmy z nejambicióz…

Největší herní svátek roku sice už pomalu končí, ale pro nás je to teprve začátek. Postupně vám přineseme informace o valné většině představených her. Přednost mají samozřejmě ty větší tituly, a proto se dnes podíváme na Cyberpunk 2077 od CD Projekt RED.

16.  6.  2018 | | 2 N/A
Cyberpunk 2077 bude obsahovat necenzurovanou, účelnou nahotu

Cyberpunk 2077 bude obsahovat necenzur…

Tvůrci Cyberpunku 2077 potvrdili, že v jejich hře bude mimo jiné i nahota, kterou do ní umístili z dobrých důvodů a její cenzurování by uškodilo tomu, co chtějí sdělit.

18.  6.  2018 | | 9 N/A
Playstation 5 využije speciálně navržený grafický čip Navi od AMD

Playstation 5 využije speciálně navrže…

Playstation 5 se musí pochlubit celou řadou nejmodernějších technologií a díky Forbesu můžeme nahlédnout na pravděpodobný hardware o něco dříve.

15.  6.  2018 |
E3: Assassin

E3: Assassin's Creed Odyssey bude mít …

Ubisoft se po oznámení nového Assassin's Creed Odyssey s ničím moc nepáral a hráčům předhodil rovnou pět různých edic, z nichž nejdražší bude stát 240 euro.

12.  6.  2018 | | 9 N/A