Die Hard Trilogy 2: Viva Las Vegas

Die Hard Trilogy. Tři super filmy, tři hry v jedné a slušný nářez jak na Playstationu, tak na PC. Říkáte, že byste nebyli proti si něco takového zopakovat? U Foxů vám vyšli vstříc a vzhledem k tomu, že Die Hard Trilogy II se právě objevila na trhu, objevuje se zároveň s tím i legitimní otázka: Co náš čeká?
Die Hard Trilogy 2: Viva Las Vegas
Die Hard Trilogy. Tři super filmy, tři hry v jedné a slušný nářez jak na Playstationu, tak na PC. Říkáte, že byste nebyli proti si něco takového zopakovat? U Foxů vám vyšli vstříc a vzhledem k tomu, že Die Hard Trilogy II se právě objevila na trhu, objevuje se zároveň s tím i legitimní otázka: Co náš čeká?

Odpověď na v úvodu položenou otázku není nijak překvapivá. Čekají nás tak jako v první Trilogy opět tři hry v jedné:klasická 3D person vyhlazovací akce, při které budete jako starý dobrý John McClane osvobozovat rukojmí, pak zběsilá jízda vším možným ulicemi města, a chybět samozřejmě nebude ani osvědčená third person akční adventura. A to vše buď pěkně dohromady jako součást příběhu s téměř filmovým scénářem a vloženými sekvencemi a nebo každý mód zvlášť.

Co se příběhu týče, i tady se autoři drželi toho, co slavilo úspěch v kinech, na počítačích i konzolích a co se dá popsat stručně jako: John McClane na špatném místě ve špatnou dobu. Die Hard Trilogy II má podtitul Viva Las Vegas, z čehož vyplývá, že nás v pětadvaceti levelech čekají casina, hotely a ulice zaplavené nejen světlem neonů, ale i luxusními bouráky, kterým nejspíš díky vysoké interaktivitě s okolím trochu pomačkáte plechy. Připraveni jsou nepřátelé (mezinárodní skupina teroristů), kteří budou mít údajně naprogramováno slušné množství mozkových závitů a jakmile vás zaregistrují, nejen že se za vámi klidně rozběhnou po schodech, ale budou vás hledat i podle zvuků a při přestřelce se budou schovávat za každým rohem (doufejme). Jejich těla by navíc měla být tak, jak je to u všech nových akčních věcí dobrým zvykem, rozdělena na segmenty. Těchto segmentů bude ovšem v porovnání s např. Kingpinem nebo Soldier Of Fortune jen ubohých pět, což napovídá cosi o tom, že u Foxů se kromě některých vylepšení na tomto poli ohřívala spíš stará polívka. O něco příjemnější zprávy se týkají zbrojního arzenálu, který by měl snad ukojit i ty nejrozmlsanější. Dvanáct zbraní, ze kterých zmíním aspoň takové kousky jako brokovnici, různé typy granátů, klasický automat MP 5, plamenomet, raketomet či pušku používající elektrické výboje k ochromení terče - s tím už se dá přece něco podnikat. Stejně tak ani vozový park nevypadá špatně: taxík, policejní auto, sanitka, údržbářská dodávka, cisterna, sedan nebo jeep – jedna větší klasika za druhou (zároveň však taky žádná stopa po originálních nápadech). K tomu si navíc připočtěte jako Češi ještě malinkou perličku: jedna z hlavních postav se jmenuje Elena Goskhinová a kromě toho, že je modelkou, je i bývalou agentkou Československa:-))

Jedno je jisté: Ať už bude nakonec Die Hard Trilogy 2 jen obyčejným pokračováním s lepší grafikou nebo naopak jedním z vrcholů této sezóny, úspěch má zaručený už teď: vždyť správný chlapík Bruce Willis (momentálně opět na vrcholu popularity) má fanoušků, kteří si s ním rádi po letech zakřičí „Jipijéj, prasečí hlavo !“, víc než dost a navíc, ten nejgeniálnější marketingový tah spočívá v tom, že jsou to přece tři hry v jedné!!! No nekupte to za tu cenu! (35 dolarů)

P.S: Chcete-li si udělat konkrétnější představu, tady máte na výběr ze čtyř trailerů. Zvlášť ten první stojí za to :-)))

TV Commercial (5.1 MB), Movie 1 (7 MB), Movie 2 (6.8 MB), Movie 3 (6 MB)

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Kingdom Come: Deliverance - prožijte český středověk (recenze)

Kingdom Come: Deliverance - prožijte č…

Česká hra ze středověku se dočkala finálního vydání. Po dlouholetém vývoji máte možnost okusit hru, jaká tu ještě nebyla. RPG inspirované českou historií a vyvíjené s důrazem na středověkou realitu. Stojí za to hru pořizovat? Dozvíte se v recenzi!

13.  2.  2018 | | 122 N/A
Mapa Kingdom Come: Deliverance je krásným příkladem středověké historie

Mapa Kingdom Come: Deliverance je krás…

Při tvorbě světa Kingdom Come: Deliverance samozřejmě nemohli tvůrci zahrnout celou republiku. Nakonec si vybrali okolí města Rataje nad Sázavou, nacházejícího se v okrese Kutná Hora. Jak to dopadlo?

včera | | 15 N/A
Jak vypadá Kingdom Come: podívejte se na obrázky z českého středověku

Jak vypadá Kingdom Come: podívejte se …

Kingdom Come bude výpravou do středověku se vším všudy. České lesy, věrohodné souboje a příběhové zvraty, které otřásly zemí. Pojďme se podívat na všechny dostupné pohlednice z výletu.

včera | | 18 N/A
Kingdom Come: Deliverance - fotoseriál z českých luhů a hájů (galerie)

Kingdom Come: Deliverance - fotoseriál…

Recenzi jsme sice již napsali, ale Kingdom Come nás stále baví. Podívejte se na galerii z našich dobrodružných výprav.

19.  2.  2018 | | 4 N/A
Kingdom Come: Deliverance už prodalo téměř 500 tisíc kopií

Kingdom Come: Deliverance už prodalo t…

Nehledě na bugy a další technické nepříjemnosti se Kingdom Come v prodejích pěkně daří.

15.  2.  2018 | | 5 N/A
V Kingdom Come: Deliverance se musíte naučit řádně oblékat a obrnit

V Kingdom Come: Deliverance se musíte …

V očekávaném českém RPG nebudou věrohodné jen souboje, ale také způsob oblékání a využívání brnění.

7.  2.  2018 |
Kingdom Come: Deliverance dostane na PS4 v den vydání obří patch

Kingdom Come: Deliverance dostane na P…

Máte koupené Kingdom Come na konzoli PS4 a chystáte se hrát? Tak to si ještě nějakou dobu počkáte.

12.  2.  2018 | | 16 N/A
Herní agenda: zpátky v sedle nového roku

Herní agenda: zpátky v sedle nového ro…

Na začátku roku téměř vždy bývá na herním trhu poměrně sucho. Letošek nebyl výjimkou, proto jsme si s agendou dali menší pauzu. Už se ale začínají objevovat první dobře vypadající kousky, takže nastal čas, abychom si o nich zase něco řekli.

16.  2.  2018 |