Die Hard Trilogy 2: Viva Las Vegas

Die Hard Trilogy. Tři super filmy, tři hry v jedné a slušný nářez jak na Playstationu, tak na PC. Říkáte, že byste nebyli proti si něco takového zopakovat? U Foxů vám vyšli vstříc a vzhledem k tomu, že Die Hard Trilogy II se právě objevila na trhu, objevuje se zároveň s tím i legitimní otázka: Co náš čeká?
Die Hard Trilogy 2: Viva Las Vegas
Die Hard Trilogy. Tři super filmy, tři hry v jedné a slušný nářez jak na Playstationu, tak na PC. Říkáte, že byste nebyli proti si něco takového zopakovat? U Foxů vám vyšli vstříc a vzhledem k tomu, že Die Hard Trilogy II se právě objevila na trhu, objevuje se zároveň s tím i legitimní otázka: Co náš čeká?

Odpověď na v úvodu položenou otázku není nijak překvapivá. Čekají nás tak jako v první Trilogy opět tři hry v jedné:klasická 3D person vyhlazovací akce, při které budete jako starý dobrý John McClane osvobozovat rukojmí, pak zběsilá jízda vším možným ulicemi města, a chybět samozřejmě nebude ani osvědčená third person akční adventura. A to vše buď pěkně dohromady jako součást příběhu s téměř filmovým scénářem a vloženými sekvencemi a nebo každý mód zvlášť.

Co se příběhu týče, i tady se autoři drželi toho, co slavilo úspěch v kinech, na počítačích i konzolích a co se dá popsat stručně jako: John McClane na špatném místě ve špatnou dobu. Die Hard Trilogy II má podtitul Viva Las Vegas, z čehož vyplývá, že nás v pětadvaceti levelech čekají casina, hotely a ulice zaplavené nejen světlem neonů, ale i luxusními bouráky, kterým nejspíš díky vysoké interaktivitě s okolím trochu pomačkáte plechy. Připraveni jsou nepřátelé (mezinárodní skupina teroristů), kteří budou mít údajně naprogramováno slušné množství mozkových závitů a jakmile vás zaregistrují, nejen že se za vámi klidně rozběhnou po schodech, ale budou vás hledat i podle zvuků a při přestřelce se budou schovávat za každým rohem (doufejme). Jejich těla by navíc měla být tak, jak je to u všech nových akčních věcí dobrým zvykem, rozdělena na segmenty. Těchto segmentů bude ovšem v porovnání s např. Kingpinem nebo Soldier Of Fortune jen ubohých pět, což napovídá cosi o tom, že u Foxů se kromě některých vylepšení na tomto poli ohřívala spíš stará polívka. O něco příjemnější zprávy se týkají zbrojního arzenálu, který by měl snad ukojit i ty nejrozmlsanější. Dvanáct zbraní, ze kterých zmíním aspoň takové kousky jako brokovnici, různé typy granátů, klasický automat MP 5, plamenomet, raketomet či pušku používající elektrické výboje k ochromení terče - s tím už se dá přece něco podnikat. Stejně tak ani vozový park nevypadá špatně: taxík, policejní auto, sanitka, údržbářská dodávka, cisterna, sedan nebo jeep – jedna větší klasika za druhou (zároveň však taky žádná stopa po originálních nápadech). K tomu si navíc připočtěte jako Češi ještě malinkou perličku: jedna z hlavních postav se jmenuje Elena Goskhinová a kromě toho, že je modelkou, je i bývalou agentkou Československa:-))

Jedno je jisté: Ať už bude nakonec Die Hard Trilogy 2 jen obyčejným pokračováním s lepší grafikou nebo naopak jedním z vrcholů této sezóny, úspěch má zaručený už teď: vždyť správný chlapík Bruce Willis (momentálně opět na vrcholu popularity) má fanoušků, kteří si s ním rádi po letech zakřičí „Jipijéj, prasečí hlavo !“, víc než dost a navíc, ten nejgeniálnější marketingový tah spočívá v tom, že jsou to přece tři hry v jedné!!! No nekupte to za tu cenu! (35 dolarů)

P.S: Chcete-li si udělat konkrétnější představu, tady máte na výběr ze čtyř trailerů. Zvlášť ten první stojí za to :-)))

TV Commercial (5.1 MB), Movie 1 (7 MB), Movie 2 (6.8 MB), Movie 3 (6 MB)


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |18 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce