Díky modifikaci můžete v akčním RPG Elden Ring pořizovat parádní snímky

Hra nemá integrovaný foto režim? Žádný problém.

Umělecký styl studia FromSoftware hledá konkurenci v herní branži jen těžko a všechny hry těchto vývojářů jsou plné krásných výhledů a stylových designů. Proto je škoda, že hry studia často postrádají foto režim. Od toho je tu ale komunita moderů a dvojnásobně to platí u nejnovějšího títulu - Elden Ring. 

K mání je totiž neoficiální fotorežim, který sice budete muset používat v offline režimu hry, abyste se vyhnuli banu, díky němu však můžete libovolně pohybovat kamerou, zachycovat krásné snímky, upravovat prostředí, nepřátele a přidávat efekty. Výsledkem jsou některé skvostné pohlednice z tohoto temného světa. 

Váš názor Další článek: Recenze herních sluchátek Asus Rog Delta S Animate. Prvotřídní poslech se světýlky

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Aktuality

24. března | S dnešním vydáním Resident Evil 4 oznámil Capcom také první přídavek zdarma. Akční mód Mercenaries vyjde už 7. dubna. 
23. března | Akční rogue-like Have a Nice Death vyšla v plné verzi na PC a Nintendo Switch. Od hráčů si zatím odnáší jen slova chvály. Vyzkoušejte, jaké to je být samotnou Smrtí. 
22. března | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 

Dubnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Jak AI mění svět

Megatest 15 procesorů

Velké srovnání IPTV

Nejlepší základní desky pro PC