Discord by mohl dorazit na PlayStation začátkem příštího roku. Má být součástí dalšího velkého updatu

Už začátkem letošního roku byla spuštěna možnost propojení Discord účtu s konzolemi PlayStation 4 a PlayStation 5. Díky tomu můžete na oblíbené sociální síti sdílet, co zrovna hrajete. Má ale přijít také přímá integrace Discordu do systému PS5 s verzí 7.0, jejíž vydání je plánované na 8. března příštího roku.

Přímo z PlayStationu tak budete moci komunikovat skrz Discord, který mezi hráči postupně nahradil dlouhou používaný TeamSpeak v ohledu hlasového chatu. Tato možnost má ale podle zdroje webu Insider Gaming platit jen pro aktuální generaci. Na PS4 budou mít hráči skrz Discord možnost stále sdílet pouze jejich aktivitu. 

Spolupráce mezi Discordem a Sony není žádnou novinkou. Byla oznámena už v roce 2021, kdy se hojně spekulovalo o tom, že Sony nebo Microsoft hodlá tuto společnost odkoupit. Nakonec ale Discord zůstává nezávislý a kromě PlayStationu ho najdete i na Xboxu. 

Váš názor Další článek: Recenze kampaně hry Call of Duty: Modern Warfare II. Povedená jednohubka s tradičními nedostatky

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , ,