Disfigured - první dojmy a screenshoty

Bizarní svět budoucnosti, v níž hračky obdařené inteligencí vyhladily lidstvo a začaly mezi sebou soupeřit. 3D akce se špetkou prvků adventure hledá distributora; nechcete se toho ujmout ;-)?

Velké společnosti investovaly miliardy dolarů do vývoje dokonalé umělé inteligence pro dětské hračky. V roce 2019 se podařilo vynalézt disk AIM (Artificial Intelligence and Mobility - umělá inteligence a mobilita), který přinesl do hračkářského průmyslu revoluci. Tento disk založený na neurální síti a mikroskopických servomechanismech umožnil hračkám přemýšlet, učit se a pohybovat se. Za necelých 60 dolarů mohli rodiče koupit svým dětem umělé společníky a kamarády.

     

Nějakou dobu to vypadalo nádherně, ale pak lidé začali disky AIM zneužívat a dělat z ubohých hraček všechno od hlídačů dětí po otrockou pracovní sílu. Hračky se však rozzlobily a po velké válce vyhladily celou lidskou rasu. Děj hry Disfigured (anglicky "zmrzačený, znetvořený") se odehrává v roce 2036 - právě po zmíněné válce. Nejednotné hračky se rozpadly do několika kmenů, které mezi sebou začaly bojovat o nadvládu. Vy jste hračkou z jednoho takového kmene, která má za úkol proniknout do doupat jiných kmenů a splnit tam určité poslání. V průběhu hraní se vám zlepšuje odolnost a postupně získáváte speciální schopnosti.

     

Disfigured se jeví jako 3D akce s lehce adventurním nádechem. Autoři jsou hrdi na svůj původní Caffeine engine a zejména unikátní způsob animování postav jménem PHAN (PHysics based ANimations - animace založené na fyzice), který nepoužívá pro objekty ve hře žádnou předdefinovanou množinu animací. Momentálně se pracuje na hratelném demu, které by mohlo být předloženo potenciálním distributorům. Uvidíme, co se z toho vyvine.

     

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |19 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |6 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Steamu a Black Friday

Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Stea…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  11.  2020 | |1 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce