DMC5 ukazuje nový našlapaný trailer, demo už je na Xboxu

Konečně se nám předvádí nejen Nero a Dante, ale také tajemné V.
DMC5 ukazuje nový našlapaný trailer, demo už je na Xboxu

Partička agentury na likvidaci démonů se rozrůstá o pořádně nabušený přírůstek. Na první pohled tak sice V, jak mu všichni říkají, moc nevypadá, ale vezte, že i když on sám by vám tolik práce dát nemusel, jeho pomocníci, které přivolává jsou více než dostačující náhradou za fyzickou sílu.

Nero, Dante i V společně s Lady a Trish se budou zřejmě muset vypořádat s pořádně nepříjemným nepřítelem ze světa démonů. Že by se zase jednou na scénu vrátil Mundus? Nasvědčuje tomu například třetí oko na čele (pravděpodobně) hlavního záporáka.

Capcom ve videu předvedl Danteho zbraně a foto režim v DMC5

Capcom ve videu předvedl Danteho zbraně a foto režim v DMC5

Největší radost na The Game Awards měli určitě majitelé Xboxu One. Ti už dnes totiž mohou hrát demoverzi Devil May Cry 5. Pokud patříte mezi hráče na PC nebo PS4, zatím si ještě počkáte, ale v traileru je uvedeno, že "první demo je exkluzivní pro Xbox" doufejme tedy, že jich bude více a i ostatní si budou moci stylovou rubačku osahat ještě před vydáním. Devil May Cry 5 vychází 8. března 2019 na PC, Xbox One a PS4.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 6 N/A
Venku jsou nové spekulace o levnějším Xboxu: co přinese Series S?

Venku jsou nové spekulace o levnějším Xboxu: co př…

Objevily se nové informace o podobě a ceně menšího Xboxu. Že Microsoft chystá více konzolí v minulosti naznačil sám Phil Spencer. Skoro všechny dřívější úniky se vyplnily.

20.  6.  2020 | | 2 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a Stranger Things 3 zdarma

Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

26.  6.  2020 |
10 nejstrašidelnějších her z minulosti, které si dnes můžete zahrát

10 nejstrašidelnějších her z minulosti, které si d…

Pokud se u her rádi bojíte, připravili jsme pro vás seznam titulů, které zaručeně fungují. Pro některé z nich bylo potřeba sáhnout hluboko do propadliště dějin.

24.  6.  2020 | | 4 N/A