Dnes v noci proběhne State of Play. Sony ukáže novinky pro PlayStation včetně first party her

Neoficiální E3 sezónu i v letošním roce odstartuje PlayStation. Místo velké Showcase si pro nás nachystali půlhodinovou prezentaci State of Play. Štěstí se na nás příliš neusmálo, protože se koná o půlnoci ze čtvrtka na pátek. Za tu dobu uvidíme 14 titulů včetně těch, na kterých pracují přímo týmy z PlayStation Studios a mají vyjít do konce letošního roku. Velmi často se v tomto ohledu skloňuje Concord od Firewalk Studios, online FPS akce, o které toho stále víme velmi málo. 

Jednou z věcí, kterou velmi pravděpodobně uvidíme, je redukce pro PlayStation VR2, se kterou bude možné používat headset na PC. Včera se totiž objevil certifikát pro tento kousek hardwaru. Další spekulace se virtuální reality už netýkají. Místo toho se mluví o oznámení PC portu God of War Ragnarök nebo o plnohodnotné hře ze světa Astro Bota. Fanoušci netrpělivě vyhlížejí také příběhová DLC pro druhého Spider-Mana, která se připravují, ale oficiálně o nich zatím nepadlo ani slovo. Co všechno se pro zbytek tohoto roku chystá, se každopádně dozvíme dnes v noci.

Zdroj: PS.Blog

Váš názor Další článek: Klasiky z PlayStationu 2 jsou nově součástí PS Plus Premium. Knihovnu rozšíří také hry pro virtuální realitu

Témata článku: , , , , , ,